Handicap tider 2018

Handicap 11/7

Plc Navn Tid Starttid
1 Bjarne K2 17:59 12:45
2 Eva & Lars Bojsen 17:03 14:00
3 Axel Brask 17:25 13:45
4 Martin og Morten 16:26 14:45
5 Henning Gad 15:28 15:45
6 Tine & Claus Sørensen 16:29 14:45
7 Lille Mogens 18:49 12:30
8 Poul Erik & Peter R. 18:22 13:15
9 K4 20:10 11:30
10 Christian Sigsgaard 16:46 15:15
11 Morten K. & Claus Søe 17:19 15:00
a Lisbet og Lars Bülow 17:32 00:00

Handicap 4/7

Plc Navn Tid Starttid
1 Jens Mørch 19:26 10:00
2 Axel Brask 17:06 13:00
3 Maja Zimmermann 21:39 08:30
4 Emil Krarup Hatt 17:40 12:30
5 Rene Andreasen 21:12 09:15
6 Eva & Lars Bojsen 16:50 13:45
7 Berit & Lisbeth 18:51 11:45
8 Lille Mogens 18:18 12:30
9 Allan Rex Pedersen 19:54 11:00
10 Henning Gad 15:09 15:45
11 Poul Erik & Peter R. 17:42 13:15
12 Bjarne K2 18:18 12:45
12 Lars Bülow Jørgensen 17:35 13:30
13 Martin og Morten 16:22 14:45
14 Tine & Claus Sørensen 16:24 14:45
15 Pernille & Karen 20:02 12:00
16 K4 21:22 11:30
a Kim Junget 16:46 00:00
b Oliver Zimmermann 19:26 00:00
c Lisbet K. & Mette S. 20:06 00:00
d Karin Ribe 22:16 00:00

Handicap 27/6

Plc Navn Tid Starttid
1 K4 19:26 10:15
2 Lille Mogens 18:30 11:45
3 Rene Andreasen 21:33 08:45
4 Maja Zimmermann 22:30 08:00
5 Berit & Lisbeth 19:02 11:30
6 Eva & Lars Bojsen 17:10 13:30
7 Henning Gad 15:13 15:30
8 Bjarne & Oliver  18:13 12:30
9 Miklas & Lars 15:22 15:30
10 Axel Brask 17:59 13:00
11 Henrik Juul Wallin 17:33 13:30
12 Tine & Claus Sørensen 16:20 14:45
12 Jacob Sonne-Hansen 16:25 14:45
13 Poul Erik & Peter R. 17:58 13:15
14 Allan Rex Pedersen 20:33 11:00
a Kurt & Morten 16:23 00:00
b Morten Kjær 17:20 00:00

Handicap 20/6

Plc Navn Tid
1 Anders Therkelsen 17:06
2 K4 20:37
3 Miklas & Lars 15:30
4 Henrik Juul Wallin 17:17
5 Poul Erik & Peter R. 17:35
6 Allan Rex Pedersen 19:53
7 Jacob Sonne-Hansen 16:14
8 Lars Bülow Jørgensen 17:17
9 Rene Andreasen 22:04
10 Kurt Næsby 17:12
11 Henning Gad 15:19
12 Christian Sigsgaard 15:37
12 Morten K. & Claus Søe 15:54
13 Martin og Morten 16:11
14 Tine & Claus Sørensen 16:14
15 Berit & Lisbeth 19:28
16 Marianne Sidenius 18:48
a Eva & Lars Bojsen 17:19
b Leon & Mette 17:24
c Oliver & Elisabeth 20:05

Handicap 13/6

Plc Navn Tid
1 K4 23:08
2 Rene Andreasen 22:40
3 Lille Mogens 19:14
4 Maja Zimmermann 23:00
5 Berit & Lisbeth 19:20
6 Henning Gad 15:37
7 Christian Sigsgaard 15:53
8 Morten K. & Claus Søe 16:12
9 Martin og Morten 16:28
10 Kurt Næsby 17:37
11 Tine & Claus Sørensen 16:27
12 Bjarne & Mette 18:20
12 Allan Rex Pedersen 20:56
13 Jacob Sonne-Hansen 17:15
14 Lars Bülow Jørgensen 18:26
15 Henrik Juul Wallin 18:42
16 Axel Brask 18:12
17 Poul Erik & Peter R. 19:16
18 Marianne Sidenius 19:21
a Miklas & Lars 17:19
b Oliver & Oliver 19:13
c Emil Krarup Hatt 18:30
d Pernille & Karen 18:49
e Anders Therkelsen 19:32
f Mette S. & Lisbeth L. 20:51
g Jens Mørch 21:00
h Rasmus Martin Hansen 29:51

Handicap 6/6

Plc Navn Tid Starttid
a Henning Gad 16:13 00:00
b Christian Sigsgaard 16:18 00:00
c Morten K. & Claus Søe 16:36 00:00
d Tine & Claus Sørensen 16:39 00:00
e Martin og Morten 16:54 00:00
f Jacob Sonne-Hansen 17:01 00:00
g Axel Brask 17:56 00:00
h Kurt Næsby 17:59 00:00
i Lars Bülow Jørgensen 18:03 00:00
j Henrik Juul Wallin 18:21 00:00
k Marianne Sidenius 18:25 00:00
l Bjarne & Karin 18:27 00:00
m Poul Erik & Peter R. 18:45 00:00
n Berit & Lisbeth 19:48 00:00
o Lille Mogens 20:02 00:00
p Allan Rex Pedersen 20:46 00:00
q Bent Winberg 21:53 00:00
r Rene Andreasen 23:36 00:00
s Maja Zimmermann 23:38 00:00
t K4 24:23 00:00

 

Starttider 18/7

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
7 01:00 Rasmus Martin Hansen 29:51
39 08:30 Karin Ribe 22:16
28 09:00 Bent Winberg 21:53
35 09:15 Maja Zimmermann 21:39
56 09:45 Rene Andreasen 21:12
34 10:00 Mette S. & Lisbeth L. 20:51
38 10:45 Lisbet K. & Mette S. 20:06
10 10:45 Oliver & Elisabeth 20:05
21 11:00 Allan Rex Pedersen 19:53
4 11:30 K4 19:26
15 11:30 Jens Mørch 19:26
29 11:30 Oliver Zimmermann 19:26
55 11:45 Oliver & Oliver 19:13
11 12:00 Berit & Lisbeth 18:51
48 12:00 Pernille & Karen 18:49
32 12:30 Lille Mogens 18:18
78 12:30 Marianne Sidenius 18:25
25 13:00 Bjarne K2 17:59
60 13:15 Poul Erik & Peter R. 17:35
40 13:15 Lisbet og Lars Bülow 17:32
1 13:15 Emil Krarup Hatt 17:40
26 13:30 Lars Bülow Jørgensen 17:17
20 13:30 Henrik Juul Wallin 17:17
5 13:30 Morten Kjær 17:20
31 13:30 Leon & Mette 17:24
23 13:45 Axel Brask 17:06
13 13:45 Kurt Næsby 17:12
22 13:45 Anders Therkelsen 17:06
33 14:00 Eva & Lars Bojsen 16:50
37 14:00 Kim Junget 16:46
72 14:30 Kurt & Morten 16:23
69 14:45 Martin og Morten 16:11
80 14:45 Tine & Claus Sørensen 16:14
9 14:45 Jacob Sonne-Hansen 16:14
30 15:00 Morten K. & Claus Søe 15:54
8 15:15 Christian Sigsgaard 15:37
19 15:30 Miklas & Lars 15:22
233 15:45 Henning Gad 15:09

Starttider 11/7

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
7 01:00 Rasmus Martin Hansen 29:51
39 08:30 Karin Ribe 22:16
28 09:00 Bent Winberg 21:53
35 09:15 Maja Zimmermann 21:39
56 09:45 Rene Andreasen 21:12
34 10:00 Mette S. & Lisbeth L. 20:51
38 10:45 Lisbet K. & Mette S. 20:06
10 10:45 Oliver & Elisabeth 20:05
21 11:00 Allan Rex Pedersen 19:53
15 11:30 Jens Mørch 19:26
4 11:30 K4 19:26
29 11:30 Oliver Zimmermann 19:26
55 11:45 Oliver & Oliver 19:13
11 12:00 Berit & Lisbeth 18:51
48 12:00 Pernille & Karen 18:49
32 12:30 Lille Mogens 18:18
78 12:30 Marianne Sidenius 18:25
25 12:45 Bjarne K2 18:13
1 13:15 Emil Krarup Hatt 17:40
60 13:15 Poul Erik & Peter R. 17:35
26 13:30 Lars Bülow Jørgensen 17:17
20 13:30 Henrik Juul Wallin 17:17
5 13:30 Morten Kjær 17:20
31 13:30 Leon & Mette 17:24
23 13:45 Axel Brask 17:06
13 13:45 Kurt Næsby 17:12
22 13:45 Anders Therkelsen 17:06
33 14:00 Eva & Lars Bojsen 16:50
37 14:00 Kim Junget 16:46
72 14:30 Kurt & Morten 16:23
69 14:45 Martin og Morten 16:11
80 14:45 Tine & Claus Sørensen 16:14
9 14:45 Jacob Sonne-Hansen 16:14
30 15:00 Morten K. & Claus Søe 15:54
8 15:15 Christian Sigsgaard 15:37
19 15:30 Miklas & Lars 15:22
233 15:45 Henning Gad 15:09

Starttider 4/7

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
7 01:00 Rasmus Martin Hansen 29:51
35 08:30 Maja Zimmermann 22:30
28 09:00 Bent Winberg 21:53
56 09:15 Rene Andreasen 21:33
15 10:00 Jens Mørch 21:00
34 10:00 Mette S. & Lisbeth L. 20:51
10 10:45 Oliver & Elisabeth 20:05
21 11:00 Allan Rex Pedersen 19:53
4 11:30 K4 19:26
11 11:45 Berit & Lisbeth 19:02
55 11:45 Oliver & Oliver 19:13
48 12:00 Pernille & Karen 18:49
32 12:30 Lille Mogens 18:30
1 12:30 Emil Krarup Hatt 18:30
78 12:30 Marianne Sidenius 18:25
25 12:45 Bjarne K2  18:13
23 13:00 Axel Brask 17:56
60 13:15 Poul Erik & Peter R. 17:35
20 13:30 Henrik Juul Wallin 17:17
5 13:30 Morten Kjær 17:20
31 13:30 Leon & Mette 17:24
26 13:30 Lars Bülow Jørgensen 17:17
33 13:45 Eva & Lars Bojsen 17:10
13 13:45 Kurt Næsby 17:12
22 13:45 Anders Therkelsen 17:06
72 14:30 Kurt & Morten 16:23
9 14:45 Jacob Sonne-Hansen 16:14
80 14:45 Tine & Claus Sørensen 16:14
69 14:45 Martin og Morten 16:11
30 15:00 Morten K. & Claus Søe 15:54
8 15:15 Christian Sigsgaard 15:37
19 15:30 Miklas & Lars 15:22
233 15:45 Henning Gad 15:13

Starttider 27/6

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
7 01:00 Rasmus Martin Hansen 29:51
35 08:00 Maja Zimmermann 23:00
56 08:45 Rene Andreasen 22:04
28 09:00 Bent Winberg 21:53
15 10:00 Jens Mørch 21:00
34 10:00 Mette S. & Lisbeth L. 20:51
4 10:15 K4 20:37
10 10:45 Oliver & Elisabeth 20:05
21 11:00 Allan Rex Pedersen 19:53
11 11:30 Berit & Lisbeth 19:20
32 11:45 Lille Mogens 19:14
55 11:45 Oliver & Oliver 19:13
48 12:00 Pernille & Karen 18:49
1 12:30 Emil Krarup Hatt 18:30
78 12:30 Marianne Sidenius 18:25
25 12:30 Bjarne & Mette 18:20
23 13:00 Axel Brask 17:56
60 13:15 Poul Erik & Peter R. 17:35
31 13:30 Leon & Mette 17:24
33 13:30 Eva & Lars Bojsen 17:19
20 13:30 Henrik Juul Wallin 17:17
26 13:30 Lars Bülow Jørgensen 17:17
13 13:45 Kurt Næsby 17:12
22 13:45 Anders Therkelsen 17:06
9 14:45 Jacob Sonne-Hansen 16:14
80 14:45 Tine & Claus Sørensen 16:14
69 14:45 Martin og Morten 16:11
30 15:00 Morten K. & Claus Søe 15:54
8 15:15 Christian Sigsgaard 15:37
19 15:30 Miklas & Lars 15:30
233 15:30 Henning Gad 15:19

Starttider 20/6

7 01:00 Rasmus Martin Hansen 29:51
4 07:45 K4 23:08
35 08:00 Maja Zimmermann 23:00
56 08:15 Rene Andreasen 22:40
28 09:00 Bent Winberg 21:53
15 10:00 Jens Mørch 21:00
34 10:00 Mette S. & Lisbeth L. 20:51
21 10:00 Allan Rex Pedersen 20:46
22 11:15 Anders Therkelsen 19:32
11 11:30 Berit & Lisbeth 19:20
32 11:45 Lille Mogens 19:14
55 11:45 Oliver & Oliver 19:13
48 12:00 Pernille & Karen 18:49
60 12:15 Poul Erik & Peter R. 18:45
1 12:30 Emil Krarup Hatt 18:30
78 12:30 Marianne Sidenius 18:25
20 12:30 Henrik Juul Wallin 18:21
25 12:30

Bjarne K2

18:20
26 12:45 Lars Bülow Jørgensen 18:03
23 13:00 Axel Brask 17:56
13 13:15 Kurt Næsby 17:37
19 13:30 Miklas & Lars 17:19
9 13:45 Jacob Sonne-Hansen 17:01
69 14:30 Martin og Morten 16:28
80 14:30 Tine & Claus Sørensen 16:27
30 14:45 Morten K. & Claus Søe 16:12
8 15:00 Christian Sigsgaard 15:53
233 15:15 Henning Gad 15:37

Starttider 13/6

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
4 01:00 K4 24:23
35 02:00 Maja Zimmermann 23:38
56 02:00 Rene Andreasen 23:36
28 04:00 Bent Winberg 21:53
21 05:00 Allan Rex Pedersen 20:46
32 05:00 Lille Mogens 20:02
11 06:00 Berit & Lisbeth 19:48
60 07:00 Poul Erik & Peter R. 18:45
25 07:00 Bjarne & Mette  18:27
78 07:00 Marianne Sidenius 18:25
20 07:00 Henrik Juul Wallin 18:21
26 07:00 Lars Bülow Jørgensen 18:03
13 08:00 Kurt Næsby 17:59
23 08:00 Axel Brask 17:56
9 08:00 Jacob Sonne-Hansen 17:01
69 09:00 Martin og Morten 16:54
80 09:00 Tine & Claus Sørensen 16:39
30 09:00 Morten K. & Claus Søe 16:36
8 0,00625 Christian Sigsgaard 16:18
233 09:00 Henning Gad 16:13