Startliste kommende onsdag

Startliste 22/5-24 - Løb nummer 4

Bådnr
Navn
Næste starttid Bedste tid Snit seneste
3 løb
Status Point
12 Lya & Mette 00:15 30:10 30:10 100
32 Per Christiansen 00:30 29:54 29:54 100
25 Bjarne 01:30 28:53 28:53 100
10 Berit & Lisbeth 01:45 28:32 28:32 100
1 Lille Mogens 03:15 27:04 27:04 100
30 Morten Kjær 03:15 27:02 27:02 100
31 Lars Jørgensen 03:45 26:43 26:43 100
65 Allan Giessing 03:45 26:32 26:32 100
80 Tine & Claus 04:45 25:44 25:44 100
74 Kurt og Morten 06:00 24:28 24:28 100
8 Henrik Juul Wallin 06:30 23:47 23:47 100
33 Eva & Lars 06:30 23:50 23:50 100
233 Henning 06:45 23:45 23:45 100
9 Bente (2 omgange) 10:15 20:02 20:02 100

Startliste 13/9-23 - sidste Handicap løb i 2023

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Snit seneste
3 løb
Status Point
50 00:30 Mikael Tosti 29:25 29:25 100
15 01:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
55 02:30 Allan Rex 26:44 27:24 529
25 03:15 Bjarne Lilje 24:39 26:33 2260
32 03:45 Per Christiansen 25:05 26:04 2095
10 03:45 Mette & Lya 25:49 26:15 1104
31 04:00 Troels Christiani (3 omg.) 25:53 25:53 294
34 04:00 Lisbeth & Tim 26:00 26:00 100
40 04:15 Morten Kjær 25:41 25:41 944
21 04:15 Rasmus Hansen 25:40 25:40 886
46 04:15 Martin Christensen 25:33 25:33 100
9 04:30 Lotte Merkelsen 25:27 25:29 1698
63 04:30 Allan Giessing 25:18 25:18 100
28 05:00 Berit & Lisbeth 24:47 25:00 1415
30 05:00 Charlotte Kimby 25:00 25:00 100
1 05:45 Leon Andreasen 24:14 24:14 380
60 06:00 Martin Buades (3 omg.) 24:00 24:00 100
12 06:15 Lars B J 23:35 23:35 1349
11 06:30 Lisbeth & Lars 23:20 23:24 838
66 06:30 Kurt Næsby 23:23 23:23 869
62 06:30 Lille Mogens 22:45 23:28 2679
39 06:30 Marianne, Flemming, Mette & Lya 23:17 23:17 331
5 07:00 Axel Brask 22:13 22:52 2795
80 07:30 Tine & Claus 22:01 22:16 2242
44 07:45 Jacob Sonne 21:52 22:10 2042
69 07:45 Morten & Martin 22:02 22:02 1536
67 07:45 Morten & Kurt 22:09 22:11 1291
76 07:45 Steen Jacobsen 21:51 22:05 1858
33 08:00 Eva & Lars 21:18 21:55 1809
8 08:00 Henrik Juul Wallin 21:20 21:53 2735
61 08:00 Kenneth Mattisson (3 omg.) 21:47 21:47 100
26 08:45 Christian Sigsgaard 21:02 21:02 100
233 09:00 Henning 21:00 21:00 1230
17 10:15 Bente Andreasen (2 omg.) 19:43 19:43 460
29 11:45 Christine Rosenquist (2 omg.) 18:04 18:04 100
27 12:15 Signe Petersson (2 omg.) 17:37 17:37 680

Startliste 6/9-23

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Snit seneste
3 løb
Status Point
50 00:30 Mikael Tosti 29:25 29:25 100
15 01:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
21 03:00 Rasmus Hansen 26:51 26:51 650
55 03:15 Allan Rex 26:44 26:44 341
25 03:45 Bjarne Lilje 24:39 26:11 2072
10 03:45 Mette & Lya 25:49 26:15 912
32 04:00 Per Christiansen 25:05 25:49 1905
31 04:00 Troels Christiani (3 omg.) 25:53 25:53 294
34 04:00 Lisbeth & Tim 26:00 26:00 100
9 04:15 Lotte Merkelsen 25:27 25:45 1504
40 04:15 Morten Kjær 25:41 25:41 944
46 04:15 Martin Christensen 25:33 25:33 100
28 04:45 Berit & Lisbeth 25:13 25:13 1207
30 05:00 Charlotte Kimby 25:00 25:00 100
1 05:45 Leon Andreasen 24:14 24:14 380
62 06:00 Lille Mogens 22:45 23:50 2484
60 06:00 Martin Buades (3 omg.) 24:00 24:00 100
66 06:15 Kurt Næsby 23:40 23:40 666
12 06:15 Lars B J 23:35 23:35 1349
11 06:30 Lisbeth & Lars 23:20 23:20 646
5 06:30 Axel Brask 22:13 23:24 2599
39 06:30 Marianne, Flemming, Mette & Lya 23:17 23:17 331
44 07:30 Jacob Sonne 21:52 22:26 2042
80 07:30 Tine & Claus 22:01 22:18 2049
69 07:45 Morten & Martin 22:02 22:05 1536
67 07:45 Morten & Kurt 22:09 22:10 1291
76 07:45 Steen Jacobsen 21:51 22:09 1667
33 08:00 Eva & Lars 21:18 21:55 1809
8 08:00 Henrik Juul Wallin 21:20 21:57 2545
61 08:00 Kenneth Mattisson (3 omg.) 21:47 21:47 100
26 08:45 Christian Sigsgaard 21:02 21:02 100
233 09:00 Henning 21:00 21:00 1230
17 10:15 Bente Andreasen (2 omg.) 19:43 19:43 460
29 11:45 Christine Rosenquist (2 omg.) 18:04 18:04 100
27 12:15 Signe Petersson (2 omg.) 17:37 17:37 680

Startliste 30/8-23

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Snit seneste
3 løb
Status Point
50 00:30 Mikael Tosti 29:25 29:25 100
15 01:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
21 03:00 Rasmus Hansen 26:51 26:51 650
55 03:15 Allan Rex 26:44 26:44 341
31 03:30 Troels Christiani (3 omg.) 25:53 26:26 294
32 03:45 Per Christiansen 25:05 26:11 1905
10 03:45 Mette & Lya 25:49 26:15 912
34 04:00 Lisbeth & Tim 26:00 26:00 100
9 04:15 Lotte Merkelsen 25:27 25:45 1504
25 04:15 Bjarne Lilje 24:39 25:32 1882
40 04:15 Morten Kjær 25:41 25:41 944
28 04:15 Berit & Lisbeth 25:13 25:39 1207
46 04:15 Martin Christensen 25:33 25:33 100
30 05:00 Charlotte Kimby 25:00 25:00 100
1 05:45 Leon Andreasen 24:14 24:14 380
62 05:45 Lille Mogens 22:45 24:03 2286
5 06:00 Axel Brask 22:13 23:58 2399
12 06:00 Lars B J 23:35 23:56 1349
60 06:00 Martin Buades (3 omg.) 24:00 24:00 100
11 06:15 Lisbeth & Lars 23:37 23:37 442
66 06:15 Kurt Næsby 23:40 23:40 666
39 06:30 Marianne, Flemming, Mette & Lya 23:17 23:17 331
44 07:30 Jacob Sonne 21:52 22:25 1849
80 07:30 Tine & Claus 22:01 22:28 2049
69 07:30 Morten & Martin 22:07 22:21 1338
67 07:30 Morten & Kurt 22:09 22:18 1096
33 07:45 Eva & Lars 21:18 22:02 1613
8 07:45 Henrik Juul Wallin 21:20 22:01 2350
76 07:45 Steen Jacobsen 21:51 22:13 1472
61 08:00 Kenneth Mattisson (3 omg.) 21:47 21:47 100
26 08:45 Christian Sigsgaard 21:02 21:02 100
233 08:45 Henning 21:00 21:05 1230
17 10:15 Bente Andreasen (2 omg.) 19:43 19:43 460
29 11:45 Christine Rosenquist (2 omg.) 18:04 18:04 100
27 12:15 Signe Petersson (2 omg.) 17:37 17:37 680

Startliste 23/8-23

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Snit seneste
3 løb
Status Point
50 00:30 Mikael Tosti 29:25 29:25 100
15 01:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
32 02:30 Per Christiansen 25:05 27:21 1705
21 03:00 Rasmus Hansen 26:51 26:51 650
55 03:15 Allan Rex 26:44 26:44 341
31 03:30 Troels Christiani (3 omg.) 25:53 26:26 294
25 03:45 Bjarne Lilje 24:39 26:12 1882
28 03:45 Berit & Lisbeth 25:55 26:06 990
10 04:00 Mette & Lya 25:49 25:49 724
34 04:00 Lisbeth & Tim 26:00 26:00 100
9 04:15 Lotte Merkelsen 25:27 25:45 1504
40 04:15 Morten Kjær 25:41 25:41 944
46 04:15 Martin Christensen 25:33 25:33 100
30 05:00 Charlotte Kimby 25:00 25:00 100
12 05:15 Lars B J 23:35 24:32 1349
62 05:15 Lille Mogens 22:45 24:36 2089
1 05:45 Leon Andreasen 24:14 24:14 380
5 06:00 Axel Brask 22:13 23:58 2399
60 06:00 Martin Buades (3 omg.) 24:00 24:00 100
11 06:15 Lisbeth & Lars 23:37 23:37 442
66 06:15 Kurt Næsby 23:40 23:40 666
39 06:30 Marianne, Flemming, Mette & Lya 23:17 23:17 331
76 06:45 Steen Jacobsen 22:36 23:08 1251
44 07:00 Jacob Sonne 21:54 22:58 1652
80 07:15 Tine & Claus 22:01 22:42 2049
8 07:30 Henrik Juul Wallin 21:20 22:21 2154
69 07:30 Morten & Martin 22:07 22:21 1338
67 07:30 Morten & Kurt 22:09 22:20 905
61 08:00 Kenneth Mattisson (3 omg.) 21:47 21:47 100
233 08:15 Henning 21:00 21:31 1230
33 08:30 Eva & Lars 21:18 21:18 1427
26 08:45 Christian Sigsgaard 21:02 21:02 100
17 10:15 Bente Andreasen (2 omg.) 19:43 19:43 460
29 11:45 Christine Rosenquist (2 omg.) 18:04 18:04 100
27 12:15 Signe Petersson (2 omg.) 17:37 17:37 680

Startliste 16/8-23

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Snit seneste
3 løb
Status Point
50 03:30 Mikael Tosti 29:25 29:25 100
32 04:45 Per Christiansen 25:05 28:04 1521
15 04:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
21 06:00 Rasmus Hansen 27:00 27:00 475
55 06:15 Allan Rex 26:44 26:44 341
25 06:45 Bjarne Lilje 24:39 26:12 1882
28 06:45 Berit & Lisbeth 25:55 26:05 990
31 06:45 Troels Christiani (3 omg.) 25:53 26:09 294
10 07:00 Mette & Lya 25:49 25:49 724
40 07:15 Morten Kjær 25:41 25:41 944
46 07:15 Martin Christensen 25:33 25:33 100
9 07:30 Lotte Merkelsen 25:27 25:27 1335
30 08:00 Charlotte Kimby 25:00 25:00 100
1 08:45 Leon Andreasen 24:14 24:14 380
12 08:45 Lars B J 23:35 24:13 1349
60 09:00 Martin Buades (3 omg.) 24:00 24:00 100
11 09:15 Lisbeth & Lars 23:37 23:37 442
66 09:15 Kurt Næsby 23:40 23:40 666
62 09:15 Lille Mogens 22:45 23:35 1924
39 09:30 Marianne, Flemming, Mette & Lya 23:17 23:17 331
5 09:45 Axel Brask 22:13 23:13 2233
76 09:45 Steen Jacobsen 22:41 23:15 1075
80 10:00 Tine & Claus 22:01 22:49 1875
69 10:15 Morten & Martin 22:18 22:35 1158
67 10:15 Morten & Kurt 22:09 22:32 731
8 10:45 Henrik Juul Wallin 21:20 22:10 1986
44 11:00 Jacob Sonne 21:54 21:54 1488
61 11:00 Kenneth Mattisson (3 omg.) 21:47 21:47 100
33 11:15 Eva & Lars 21:18 21:38 1427
233 11:15 Henning 21:11 21:44 1050
26 11:45 Christian Sigsgaard 21:02 21:02 100
17 13:15 Bente Andreasen (2 omg.) 19:43 19:43 460
29 14:45 Christine Rosenquist (2 omg.) 18:04 18:04 100
27 15:15 Signe Petersson (2 omg.) 17:37 17:37 680

Startliste 9/8-23

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Snit seneste
3 løb
Status Point
50 03:30 Mikael Tosti 29:25 29:25 100
15 04:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
21 06:00 Rasmus Hansen 27:00 27:00 475
55 06:15 Allan Rex 26:44 26:44 341
10 06:45 Mette & Lya 25:49 26:04 724
28 06:45 Berit & Lisbeth 25:55 26:05 792
32 07:00 Per Christiansen 25:05 25:57 1330
31 07:00 Troels Christiansi (3 omg.) 25:53 25:53 100
40 07:15 Morten Kjær 25:41 25:41 944
46 07:15 Martin Christensen 25:33 25:33 100
9 07:30 Lotte Merkelsen 25:27 25:27 1335
25 08:00 Bjarne Lilje 24:39 24:57 1689
30 08:00 Charlotte Kimby 25:00 25:00 100
1 08:45 Leon Andreasen 24:14 24:14 380
60 09:00 Martin Buades (3 omg.) 24:00 24:00 100
11 09:15 Lisbeth & Lars 23:37 23:37 442
66 09:15 Kurt Næsby 23:40 23:40 666
12 09:15 Lars B J 23:35 23:35 1153
62 09:30 Lille Mogens 22:45 23:23 1924
39 09:30 Marianne, Flemming, Mette & Lya 23:17 23:17 331
5 10:00 Axel Brask 22:13 22:53 2233
76 10:00 Steen Jacobsen 22:41 22:51 1075
44 10:30 Jacob Sonne 21:54 22:22 1488
80 10:30 Tine & Claus 22:01 22:28 1679
69 10:30 Morten & Martin 22:18 22:18 962
67 10:45 Morten & Kurt 22:09 22:09 536
8 11:00 Henrik Juul Wallin 21:20 21:59 1791
61 11:00 Kenneth Mattisson (3 omg.) 21:47 21:47 100
33 11:15 Eva & Lars 21:18 21:32 1427
233 11:15 Henning 21:40 21:40 835
26 11:45 Christian Sigsgaard 21:02 21:02 100
17 13:15 Bente Andreasen (2 omg.) 19:43 19:43 460
29 14:45 Christine Rosenquist (2 omg.) 18:04 18:04 100
27 15:15 Signe Petersson (2 omg.) 17:37 17:37 680

Startliste 2/8-23

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Snit seneste
3 løb
Status Point
50 03:30 Mikael Tosti 29:25 29:25 100
15 04:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
21 06:00 Rasmus Hansen 27:00 27:00 475
55 06:15 Allan Rex 26:44 26:44 341
10 06:45 Mette & Lya 25:49 26:04 724
28 06:45 Berit & Lisbeth 25:55 26:05 792
32 07:00 Per Christiansen 25:05 25:57 1146
31 07:00 Troels Christiansi (3 omg.) 25:53 25:53 100
40 07:15 Morten Kjær 25:41 25:41 944
46 07:15 Martin Christensen 25:33 25:33 100
9 07:30 Lotte Merkelsen 25:27 25:27 1335
25 08:00 Bjarne Lilje 24:39 24:57 1497
30 08:00 Charlotte Kimby 25:00 25:00 100
1 08:45 Leon Andreasen 24:14 24:14 380
60 09:00 Martin Buades (3 omg.) 24:00 24:00 100
11 09:15 Lisbeth & Lars 23:37 23:37 442
66 09:15 Kurt Næsby 23:40 23:40 666
12 09:15 Lars B J 23:35 23:35 958
62 09:30 Lille Mogens 22:45 23:23 1924
39 09:30 Marianne, Flemming, Mette & Lya 23:17 23:17 331
5 10:00 Axel Brask 22:13 22:53 2233
76 10:00 Steen Jacobsen 22:41 22:51 875
44 10:30 Jacob Sonne 21:54 22:22 1488
80 10:30 Tine & Claus 22:01 22:28 1479
69 10:30 Morten & Martin 22:18 22:18 962
67 10:45 Morten & Kurt 22:09 22:09 536
8 11:00 Henrik Juul Wallin 21:20 21:59 1791
61 11:00 Kenneth Mattisson (3 omg.) 21:47 21:47 100
33 11:15 Eva & Lars 21:18 21:32 1427
233 11:15 Henning 21:40 21:40 635
26 11:45 Christian Sigsgaard 21:02 21:02 100
17 13:15 Bente Andreasen (2 omg.) 19:43 19:43 460
29 14:45 Christine Rosenquist (2 omg.) 18:04 18:04 100
27 15:15 Signe Petersson (2 omg.) 17:37 17:37 680

Startliste 26/7-23

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Snit seneste
3 løb
Status Point
21 00:00 Rasmus Hansen 27:00 33:00 475
50 03:30 Mikael Tosti 29:25 29:25 100
15 04:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
55 06:15 Allan Rex 26:44 26:44 341
10 06:45 Mette & Lya 25:49 26:04 724
9 07:00 Lotte Merkelsen 25:54 25:54 1185
25 07:00 Bjarne Lilje 24:39 25:54 1497
32 07:00 Per Christiansen 25:05 25:57 1146
28 07:00 Berit & Lisbeth 25:55 25:55 660
40 07:15 Morten Kjær 25:41 25:41 944
30 08:00 Charlotte Kimby 25:00 25:00 100
12 08:30 Lars B J 24:17 24:17 799
1 08:45 Leon Andreasen 24:14 24:14 380
62 08:45 Lille Mogens 22:45 24:12 1787
76 08:45 Steen Jacobsen 22:41 24:01 734
11 09:15 Lisbeth & Lars 23:37 23:37 442
66 09:15 Kurt Næsby 23:40 23:40 666
233 09:15 Henning 22:16 23:32 472
5 09:30 Axel Brask 22:13 23:29 2099
39 09:30 Marianne, Flemming, Mette & Lya 23:17 23:17 331
44 09:45 Jacob Sonne 21:54 23:06 1488
80 09:45 Tine & Claus 22:01 23:05 1343
8 10:00 Henrik Juul Wallin 21:20 22:48 1653
69 10:30 Morten & Martin 22:18 22:18 962
67 10:45 Morten & Kurt 22:09 22:09 536
33 11:30 Eva & Lars 21:18 21:29 1295
26 11:45 Christian Sigsgaard 21:02 21:02 100
17 13:15 Bente Andreasen 19:43 19:43 460
29 14:45 Christine Rosenquist 18:04 18:04 100
27 15:15 Signe Petersson 17:37 17:37 680

Startliste 19/7-23

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Snit seneste
3 løb
Status Point
21 00:00 Rasmus Hansen 27:00 33:00 475
50 03:30 Mikael Tosti 29:25 29:25 100
15 04:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
10 05:30 Mette & Lya 25:49 27:27 724
55 06:15 Allan Rex 26:44 26:44 341
32 06:30 Per Christiansen 25:05 26:18 957
9 06:45 Lotte Merkelsen 25:54 26:14 1185
25 06:45 Bjarne Lilje 24:39 26:13 1300
40 07:00 Morten Kjær 25:57 25:57 743
28 07:00 Berit & Lisbeth 25:55 25:55 660
30 08:00 Charlotte Kimby 25:00 25:00 100
12 08:30 Lars B J 24:17 24:17 799
62 08:30 Lille Mogens 22:45 24:27 1592
76 08:30 Steen Jacobsen 22:41 24:25 534
1 08:45 Leon Andreasen 24:14 24:14 380
5 09:00 Axel Brask 22:13 24:00 1903
11 09:15 Lisbeth & Lars 23:37 23:37 442
66 09:15 Kurt Næsby 23:40 23:40 666
8 09:30 Henrik Juul Wallin 21:20 23:17 1456
39 09:30 Marianne, Flemming, Mette & Lya 23:17 23:17 331
44 09:45 Jacob Sonne 21:54 23:14 1294
80 09:45 Tine & Claus 22:01 23:11 1149
67 10:00 Morten & Kurt 22:09 22:50 536
233 10:00 Henning 22:16 22:54 472
69 10:15 Morten & Martin 22:19 22:37 768
33 11:30 Eva & Lars 21:18 21:18 1105
26 11:45 Christian Sigsgaard 21:02 21:02 100
17 13:15 Bente Andreasen 19:43 19:43 460
29 14:45 Christine Rosenquist 18:04 18:04 100
27 15:15 Signe Petersson 17:37 17:37 680

Startliste 12/7-23

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Snit seneste
3 løb
Status Point
21 00:00 Rasmus Hansen 27:00 33:00 475
50 03:30 Mikael Tosti 29:25 29:25 100
10 04:00 Mette & Lya 25:49 28:51 524
55 04:30 Allan Rex 28:19 28:19 100
15 04:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
32 05:45 Per Christiansen 26:59 27:15 705
1 06:00 Leon Andreasen 26:55 26:55 100
9 06:00 Lotte Merkelsen 25:54 26:46 1185
25 06:15 Bjarne Lilje 25:20 26:45 1085
40 07:00 Morten Kjær 25:57 25:57 743
28 07:00 Berit & Lisbeth 25:55 25:55 660
62 07:30 Lille Mogens 23:47 25:21 1362
76 07:30 Steen Jacobsen 24:12 25:17 289
30 08:00 Charlotte Kimby 25:00 25:00 100
44 08:30 Jacob Sonne 23:20 24:19 1053
5 08:30 Axel Brask 23:07 24:28 1680
12 08:30 Lars B J 24:17 24:17 799
8 09:00 Henrik Juul Wallin 22:12 23:48 1232
80 09:00 Tine & Claus 22:18 23:47 947
11 09:15 Lisbeth & Lars 23:37 23:37 442
66 09:15 Kurt Næsby 23:40 23:40 666
39 09:30 Marianne, Flemming, Mette & Lya 23:17 23:17 331
67 10:00 Morten & Kurt 22:09 22:53 536
233 10:00 Henning 22:16 22:47 472
69 10:15 Morten & Martin 22:19 22:33 768
33 11:15 Eva & Lars 21:38 21:38 910
26 11:45 Christian Sigsgaard 21:02 21:02 100
17 13:15 Bente Andreasen 19:43 19:43 460
29 14:45 Christine Rosenquist 18:04 18:04 100
27 15:15 Signe Petersson 17:37 17:37 680

Startliste 5/7-23

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Snit seneste
3 løb
Status Point
50 00:30 Mikael Tosti 29:25 29:25 100
10 01:00 Mette & Lya 25:49 28:51 524
55 01:30 Allan Rex 28:19 28:19 100
15 01:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
32 02:45 Per Christiansen 26:59 27:14 705
1 03:00 Leon Andreasen 26:55 26:55 100
21 03:00 Rasmus Hansen 27:00 27:00 309
9 03:15 Lotte Merkelsen 25:54 26:34 1185
28 03:45 Berit & Lisbeth 25:55 26:02 660
40 04:00 Morten Kjær 25:57 25:57 743
25 04:15 Bjarne Lilje 25:20 25:31 895
30 05:00 Charlotte Kimby 25:00 25:00 100
62 05:15 Lille Mogens 23:47 24:42 1168
12 05:30 Lars B J 24:17 24:17 799
44 05:45 Jacob Sonne 23:20 24:04 853
76 05:45 Steen Jacobsen 24:12 24:12 100
5 06:00 Axel Brask 23:07 23:50 1484
11 06:15 Lisbeth & Lars 23:37 23:37 442
66 06:15 Kurt Næsby 23:40 23:40 666
8 06:30 Henrik Juul Wallin 22:12 23:24 1037
39 06:30 Marianne, Flemming, Mette & Lya 23:17 23:17 331
80 06:45 Tine & Claus 22:18 23:03 753
67 07:15 Morten & Kurt 22:09 22:39 536
69 07:30 Morten & Martin 22:19 22:28 768
233 07:30 Henning 22:16 22:24 276
33 08:00 Eva & Lars 21:38 21:48 910
26 08:45 Christian Sigsgaard 21:02 21:02 100
17 10:15 Bente Andreasen 19:43 19:43 460
27 11:15 Signe Petersson 17:37 18:35 680
29 11:45 Christine Rosenquist 18:04 18:04 100

Startliste 28/6-23

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Snit tid seneste 3 løb Status Point
50 00:30 Mikael Tosti 29:25 29:25 100
55 01:30 Allan Rex 28:19 28:19 100
15 01:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
21 02:00 Rasmus Hansen 27:00 27:52 309
32 02:45 Per Christiansen 26:59 27:05 541
1 03:00 Leon Andreasen 26:55 26:55 100
28 03:15 Berit & Lisbeth 26:09 26:33 483
9 03:30 Lotte Merkelsen 25:54 26:28 1018
10 04:00 Mette & Lya 25:49 25:49 376
40 04:00 Morten Kjær 25:57 25:57 743
25 04:15 Bjarne Lilje 25:20 25:31 895
12 05:15 Lars B J 24:37 24:37 621
62 05:30 Lille Mogens 23:47 24:26 1003
44 06:00 Jacob Sonne 23:20 23:51 853
11 06:15 Lisbeth & Lars 23:37 23:37 442
5 06:15 Axel Brask 23:07 23:37 1325
66 06:15 Kurt Næsby 23:40 23:40 666
39 06:30 Marianne, Flemming, Mette & Lya 23:17 23:17 331
8 07:00 Henrik Juul Wallin 22:12 22:51 877
80 07:00 Tine & Claus 22:18 23:00 588
17 07:15 Bente Andreasen 19:43 22:40 460
233 07:15 Henning 22:32 22:32 100
69 07:30 Morten & Martin 22:19 22:23 603
67 07:30 Morten & Kurt 22:09 22:26 373
33 08:00 Eva & Lars 21:38 21:49 910
26 08:45 Christian Sigsgaard 21:02 21:02 100
27 09:00 Signe Petersson 17:37 20:54 680
29 11:45 Christine Rosenquist 18:04 18:04 100

Startlist 21/6-23

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Snit tid seneste 3 løb Status Point
50 00:30 Mikael Tosti 29:25 29:25 100
55 01:30 Allan Rex 28:19 28:19 100
15 01:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
21 02:00 Rasmus Hansen 27:00 27:52 309
32 02:45 Per Christiansen 27:11 27:11 405
28 02:45 Berit & Lisbeth 26:09 27:02 483
1 03:00 Leon Andreasen 26:55 26:55 100
9 03:30 Lotte Merkelsen 25:54 26:19 894
25 04:00 Bjarne Lilje 25:20 25:57 765
10 04:00 Mette & Lya 25:49 25:49 376
40 04:00 Morten Kjær 25:57 25:57 743
12 05:15 Lars B J 24:37 24:37 621
5 06:00 Axel Brask 23:07 23:59 1194
62 06:00 Lille Mogens 23:47 23:56 883
44 06:15 Jacob Sonne 23:20 23:38 726
11 06:15 Lisbeth & Lars 23:37 23:37 442
66 06:15 Kurt Næsby 23:40 23:40 666
39 06:30 Marianne, Flemming, Mette & Lya 23:17 23:17 331
8 06:45 Henrik Juul Wallin 22:12 23:03 747
80 07:00 Tine & Claus 22:18 23:00 588
69 07:00 Morten & Martin 22:19 22:57 471
17 07:15 Bente Andreasen 19:43 22:40 460
27 07:15 Signe Petersson 19:33 22:33 463
67 07:45 Morten & Kurt 22:09 22:10 249
33 08:00 Eva & Lars 21:38 21:55 910
26 08:45 Christian Sigsgaard 21:02 21:02 100

Startlist 14/6-23

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Snit tid seneste 3 løb Status Point
50 00:30 Mikael Tosti 29:25 29:25 100
21 01:15 Rasmus Hansen 28:43 28:43 100
15 01:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
32 01:45 Per Christiansen 28:11 28:11 222
28 02:30 Berit & Lisbeth 26:56 27:29 305
1 03:00 Leon Andreasen 26:55 26:55 100
25 03:30 Bjarne Lilje 26:23 26:29 580
9 03:45 Lotte Merkelsen 25:54 26:14 747
10 04:00 Mette & Lya 25:49 25:49 376
40 04:00 Morten Kjær 25:57 25:57 743
27 04:15 Signe Petersson 25:32 25:32 100
17 04:15 Bente Andreasen 25:38 25:38 100
12 05:15 Lars B J 24:37 24:37 621
62 05:30 Lille Mogens 23:47 24:26 734
5 05:30 Axel Brask 24:07 24:21 1009
44 06:15 Jacob Sonne 23:20 23:37 726
69 06:15 Morten & Martin 23:36 23:36 277
66 06:15 Kurt Næsby 23:40 23:40 666
11 06:15 Lisbeth & Lars 23:42 23:42 292
39 06:30 Marianne, Flemming, Mette & Lya 23:17 23:17 331
8 07:00 Henrik Juul Wallin 22:12 22:46 747
80 07:15 Tine & Claus 22:18 22:39 588
67 07:45 Morten & Kurt 22:12 22:12 100
33 08:00 Eva & Lars 21:38 21:52 763

Startlist 7/6-23

Bådnr Start tid
Navn
Bedste tid Snit tid seneste 3 løb Status Point
40 00:00 Morten Kjær 31:54 31:54 251
32 02:45 Per Christiansen 28:11 29:12 222
15 03:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
28 03:45 Berit & Lisbeth 28:02 28:02 100
1 05:00 Leon Andreasen 26:55 26:55 100
9 05:00 Lotte Merkelsen 25:54 26:46 545
66 05:15 Kurt Næsby 23:40 26:40 568
25 05:15 Bjarne Lilje 26:23 26:44 551
10 06:00 Mette & Lya 25:49 25:49 271
12 06:00 Lars B J 25:47 25:47 259
5 06:45 Axel Brask 24:12 25:02 770
62 06:45 Lille Mogens 25:05 25:05 295
39 06:45 Marianne, Flemming, Mette & Lya 25:07 25:07 100
44 07:30 Jacob Sonne 23:20 24:30 557
69 08:00 Morten & Martin 23:36 23:46 267
11 08:15 Lisbeth & Lars 23:42 23:42 256
8 08:30 Henrik Juul Wallin 22:12 23:19 546
80 08:45 Tine & Claus 22:18 23:10 385
33 09:30 Eva & Lars 21:38 22:18 552

Startlist 31/5-23

Bådnr Start tid
Navn
Bedste tid Snit tid seneste 3 løb Status Point
40 00:00 Morten Kjær 31:54 33:47 251
66 03:00 Kurt Næsby 23:40 30:57 568
32 04:45 Per Christiansen 28:11 29:12 222
62 05:00 Lille Mogens 25:05 28:52 295
12 05:30 Lars B J 25:47 28:22 259
15 05:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
44 06:45 Jacob Sonne 23:20 27:03 557
5 07:00 Axel Brask 24:12 26:48 592
25 07:00 Bjarne Lilje 26:23 26:49 384
1 07:00 Leon Andreasen 26:55 26:55 100
9 07:15 Lotte Merkelsen 25:54 26:42 382
10 08:00 Mette & Lya 25:49 25:49 271
39 08:45 Marianne, Flemming, Mette & Lya 25:07 25:07 100
69 10:00 Morten & Martin 23:56 23:56 100
11 10:15 Lisbeth & Lars 23:42 23:42 256
8 10:30 Henrik Juul Wallin 22:12 23:19 381
80 10:45 Tine & Claus 22:18 23:10 385
33 11:30 Eva & Lars 21:38 22:23 386

Startlist 24/5-23

Bådnr Start tid
Navn
Bedste tid Snit tid seneste 3 løb Status Point
40 00:00 Morten Kjær 31:54 33:47 251
62 01:15 Lille Mogens 32:39 32:39 100
66 01:45 Kurt Næsby 26:56 32:02 368
10 04:30 Mette & Lya 29:18 29:18 100
12 05:30 Lars B J 25:47 28:22 259
32 05:15 Per Christiansen 28:11 28:41 222
15 05:45 Tine Brinck Nicolaisen 28:09 28:09 100
5 06:15 Axel Brask 26:11 27:32 422
25 06:30 Bjarne Lilje 27:15 27:18 229
9 06:45 Lotte Merkelsen 26:58 27:14 225
44 07:00 Jacob Sonne 23:20 26:57 388
1 07:00 Leon Andreasen 26:55 26:55 100
39 08:45 Marianne, Flemming, Mette & Lya 25:07 25:07 100
11 09:00 Lisbeth & Lars 24:54 24:54 100
69 10:00 Morten & Martin 23:56 23:56 100
8 10:00 Henrik Juul Wallin 23:17 23:52 222
80 10:00 Tine & Claus 23:33 23:47 226
33 10:45 Eva & Lars 23:03 23:06 228

Startliste 17/5-23

Bådnr Start tid
Navn
Bedste tid Snit tid
seneste 3 løb
Status Point
40 00:15 Morten Kjær 35:40 35:40 100
62 03:15 Lille Mogens 32:39 32:39 100
66 04:45 Kurt Næsby 03:00 31:08 231
12 05:00 Lars B J 30:57 30:57 100
10 06:30 Mette & Lya 29:18 29:18 100
32 07:45 Per Christiansen 28:11 28:11 100
5 08:15 Axel Brask 03:30 27:35 285
25 08:30 Bjarne Lilje 27:21 27:21 100
1 09:00 Leon Andreasen 26:55 26:55 100
9 09:00 Lotte Merkelsen 26:58 26:58 100
44 09:30 Jacob Sonne 06:30 26:16 254
11 11:00 Lisbeth & Lars 24:54 24:54 100
80 12:15 Tine & Claus 23:33 23:33 100
8 12:30 Henrik Juul Wallin 23:17 23:17 100
33 12:45 Eva & Lars 23:03 23:03 100

Startliste 10/5-23

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid Status Point
33 06:45 Eva & Lars 23:03 210
8 06:30 Henrik Juul Wallin 23:17 209
44 06:30 Jacob Sonne 23:20 208
80 06:15 Tine & Claus 23:33 207
11 05:00 Lisbeth & Lars 24:54 199
5 03:30 Axel Brask 26:22 190
1 03:00 Leon Andreasen 26:55 187
66 03:00 Kurt Næsby 26:56 187
9 03:00 Lotte Merkelsen 26:58 187
25 02:30 Bjarne Lilje 27:21 184
32 01:45 Per Christiansen 28:11 179
10 00:30 Mette & Lya 29:18 173

Startliste 7/9-22

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
SUP 00:00 Bjarne Lilje 35:42
29 00:00 Rune Haahr 31:57
25 00:00 Morten Iversen 30:42
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder 23:50
8 00:30 René Andreasen 30:13
76 00:45 Flemming Kristensen 29:56
1a 04:30 Marianne & Rene 26:06
15 05:00 Rasmus Hansen 25:35
17 05:15 Poul Erik Nielsen 25:26
10 05:15 Morten Kjær 25:20
28 05:15 Lotte Merkelsen 25:19
27 05:30 Jens B. Mørch 25:13
69A 05:45 Martin 24:59
12 05:45 Claus Søe 24:53
9 05:45 Peter & Polle 24:50
21 05:45 Allan Rex 24:46
26 06:15 Leon 24:29
32 06:15 Per Christiansen 24:24
62 07:00 Allan Giessing 23:35
50 07:30 Claus Sørensen 23:09
61 07:30 Lille Mogens 23:05
5 08:00 Lars B. Jørgensen 22:37
44 08:30 Jacob Sonne 22:02
1 09:00 Flemming & Marianne 21:31
69 09:15 Martin & Morten 21:26
11 09:15 Christian Andersen 21:26
3 09:15 Henrik Juul Wallin 21:20
80 09:15 Tine & Claus 21:19
33 09:30 Eva & Lars 21:11
233 10:00 Henning Gad 20:38

Startliste 31/8-22

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
SUP 00:00 Bjarne Lilje 35:42
29 00:00 Rune Haahr 31:57
25 00:00 Morten Iversen 30:42
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder 23:50
8 00:30 René Andreasen 30:13
76 00:45 Flemming Kristensen 29:56
1a 04:30 Marianne & Rene 26:06
15 05:00 Rasmus Hansen 25:35
17 05:15 Poul Erik Nielsen 25:26
10 05:15 Morten Kjær 25:20
28 05:15 Lotte Merkelsen 25:19
27 05:30 Jens B. Mørch 25:13
69A 05:45 Martin 24:59
12 05:45 Claus Søe 24:53
9 05:45 Peter & Polle 24:50
21 05:45 Allan Rex 24:46
26 06:15 Leon 24:29
32 06:15 Per Christiansen 24:24
62 07:00 Allan Giessing 23:35
50 07:30 Claus Sørensen 23:09
61 07:30 Lille Mogens 23:05
5 08:00 Lars B. Jørgensen 22:37
44 08:30 Jacob Sonne 22:02
1 09:00 Flemming & Marianne 21:31
69 09:15 Martin & Morten 21:26
11 09:15 Christian Andersen 21:26
3 09:15 Henrik Juul Wallin 21:20
80 09:15 Tine & Claus 21:19
33 09:30 Eva & Lars 21:11
233 10:00 Henning Gad 20:38

Startliste 24/8-22

Bådnr Reel starttid Navn
29 00:00 Rune Haahr
SUP 00:00 Bjarne Lilje
25 00:00 Morten Iversen
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder
8 00:30 René Andreasen
76 00:45 Flemming Kristensen
1a 04:30 Marianne & Rene
15 05:00 Rasmus Hansen
17 05:15 Poul Erik Nielsen
10 05:15 Morten Kjær
28 05:15 Lotte Merkelsen
27 05:30 Jens B. Mørch
21 05:45 Allan Rex
69A 05:45 Martin
12 05:45 Claus Søe
9 05:45 Peter & Polle
32 06:15 Per Christiansen
26 06:15 Leon
62 06:30 Allan Giessing
61 07:30 Lille Mogens
50 07:30 Claus Sørensen
5 08:00 Lars B. Jørgensen
44 08:30 Jacob Sonne
3 08:45 Henrik Juul Wallin
1 09:00 Flemming & Marianne
80 09:15 Tine & Claus
69 09:15 Martin & Morten
11 09:15 Christian Andersen
33 09:30 Eva & Lars
233 10:00 Henning Gad

Startliste 17/8-22

Bådnr Næste starttid Navn
SUP 00:00 Bjarne Lilje
25 00:00 Morten Iversen
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder
8 00:30 René Andreasen
76 00:45 Flemming Kristensen
1a 04:30 Marianne & Rene
21 05:00 Allan Rex
15 05:00 Rasmus Hansen
17 05:15 Poul Erik Nielsen
10 05:15 Morten Kjær
28 05:15 Lotte Merkelsen
27 05:30 Jens B. Mørch
32 05:45 Per Christiansen
69A 05:45 Martin
12 05:45 Claus Søe
9 05:45 Peter & Polle
26 06:15 Leon
62 06:30 Allan Giessing
61 07:00 Lille Mogens
50 07:30 Claus Sørensen
5 08:00 Lars B. Jørgensen
44 08:30 Jacob Sonne
3 08:45 Henrik Juul Wallin
69 09:00 Martin & Morten
80 09:00 Tine & Claus
1 09:00 Flemming & Marianne
11 09:15 Christian Andersen
33 09:30 Eva & Lars
233 10:00 Henning Gad

Startliste 3/8-22

Bådnr Reel starttid Navn
SUP 00:00 Bjarne Lilje
25 00:00 Morten Iversen
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder
8 00:30 René Andreasen
76 00:45 Flemming Kristensen
28 04:15 Lotte Merkelsen
1a 04:30 Marianne & Rene
21 05:00 Allan Rex
15 05:00 Rasmus Hansen
62 05:15 Allan Giessing
10 05:15 Morten Kjær
27 05:30 Jens B. Mørch
32 05:30 Per Christiansen
69A 05:45 Martin
12 05:45 Claus Søe
9 05:45 Peter & Polle
26 06:15 Leon
61 07:00 Lille Mogens
50 07:30 Claus Sørensen
5 07:45 Lars B. Jørgensen
44 08:30 Jacob Sonne
69 08:30 Martin & Morten
33 08:45 Eva & Lars
80 08:45 Tine & Claus
1 08:45 Flemming & Marianne
3 08:45 Henrik Juul Wallin
11 09:15 Christian Andersen
233 10:00 Henning Gad

 

Startliste 27/7-22

bådnr Reel starttid Navn
SUP 00:00 Bjarne Lilje
25 00:00 Morten Iversen
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder
8 00:30 René Andreasen
76 00:45 Flemming Kristensen
28 04:15 Lotte Merkelsen
1a 04:30 Marianne & Rene
21 05:00 Allan Rex
15 05:00 Rasmus Hansen
32 05:15 Per Christiansen
62 05:15 Allan Giessing
10 05:15 Morten Kjær
27 05:30 Jens B. Mørch
12 05:45 Claus Søe
9 05:45 Peter & Polle
26 06:15 Leon
61 07:00 Lille Mogens
50 07:30 Claus Sørensen
5 07:45 Lars B. Jørgensen
44 08:30 Jacob Sonne
69 08:30 Martin & Morten
80 08:45 Tine & Claus
33 08:45 Eva & Lars
3 08:45 Henrik Juul Wallin
1 08:45 Flemming & Marianne
11 09:15 Christian Andersen
233 10:00 Henning Gad

 

Startliste 20/7-22

bådnr Reel starttid Navn
SUP 00:00 Bjarne Lilje
25 00:00 Morten Iversen
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder
8 00:30 René Andreasen
76 00:45 Flemming Kristensen
28 04:15 Lotte Merkelsen
21 05:00 Allan Rex
15 05:00 Rasmus Hansen
32 05:15 Per Christiansen
62 05:15 Allan Giessing
10 05:15 Morten Kjær
27 05:30 Jens B. Mørch
12 05:45 Claus Søe
9 05:45 Peter & Polle
26 06:15 Leon
61 07:00 Lille Mogens
50 07:30 Claus Sørensen
5 07:45 Lars B. Jørgensen
44 08:30 Jacob Sonne
69 08:30 Martin & Morten
33 08:30 Eva & Lars
80 08:45 Tine & Claus
1 08:45 Flemming & Marianne
3 08:45 Henrik Juul Wallin
11 09:15 Christian Andersen
233 10:00 Henning Gad

 

Startliste 13/7-22

bådnr Reel starttid Navn
SUP 00:00 Bjarne Lilje
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder
25 00:00 Morten Iversen
8 00:30 René Andreasen
76 00:45 Flemming Kristensen
28 04:15 Lotte Merkelsen
21 05:00 Allan Rex
15 05:00 Rasmus Hansen
32 05:15 Per Christiansen
62 05:15 Allan Giessing
10 05:15 Morten Kjær
27 05:30 Jens B. Mørch
12 05:45 Claus Søe
9 05:45 Peter & Polle
26 06:15 Leon
61 07:00 Lille Mogens
50 07:30 Claus Sørensen
5 07:45 Lars B. Jørgensen
44 08:30 Jacob Sonne
69 08:30 Martin & Morten
33 08:30 Eva & Lars
80 08:45 Tine & Claus
3 08:45 Henrik Juul Wallin
1 08:45 Flemming & Marianne
11 09:15 Christian Andersen
233 10:00 Henning Gad

 

Startliste 6/7-22

bådnr Reel starttid Navn
SUP 00:00 Bjarne Lilje
76 00:00 Flemming Kristensen
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder
25 01:15 Morten Iversen
8 01:45 René Andreasen
28 05:30 Lotte Merkelsen
62 06:00 Allan Giessing
32 06:15 Per Christiansen
21 06:15 Allan Rex
15 06:15 Rasmus Hansen
10 06:30 Morten Kjær
27 06:45 Jens B. Mørch
12 07:00 Claus Søe
9 07:00 Peter & Polle
26 07:30 Leon
61 08:15 Lille Mogens
50 08:45 Claus Sørensen
5 09:00 Lars B. Jørgensen
33 09:45 Eva & Lars
44 09:45 Jacob Sonne
69 09:45 Martin & Morten
80 10:00 Tine & Claus
1 10:00 Flemming & Marianne
3 10:00 Henrik Juul Wallin
11 10:30 Christian Andersen
233 10:45 Henning Gad

 

Startliste 29/6-22

bådnr Reel starttid Navn
SUP 00:00 Bjarne Lilje
76 00:00 Flemming Kristensen
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder
25 01:15 Morten Iversen
8 01:45 René Andreasen
32 05:30 Per Christiansen
28 05:30 Lotte Merkelsen
21 06:15 Allan Rex
15 06:15 Rasmus Hansen
10 06:30 Morten Kjær
27 06:45 Jens B. Mørch
12 07:00 Claus Søe
9 07:00 Peter & Polle
26 07:30 Leon
61 08:00 Lille Mogens
50 08:45 Claus Sørensen
5 09:00 Lars B. Jørgensen
69 09:30 Martin & Morten
44 09:45 Jacob Sonne
33 09:45 Eva & Lars
80 09:45 Tine & Claus
1 09:45 Flemming & Marianne
3 10:00 Henrik Juul Wallin
11 10:30 Christian Andersen
233 10:45 Henning Gad

 

Startliste 22/6-22

SUP 00:00 Bjarne Lilje
76 00:00 Flemming Kristensen
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder
25 01:15 Morten Iversen
8 01:45 René Andreasen
32 05:30 Per Christiansen
28 05:30 Lotte Merkelsen
21 06:15 Allan Rex
15 06:15 Rasmus Hansen
27 06:30 Jens B. Mørch
10 06:30 Morten Kjær
12 07:00 Claus Søe
9 07:00 Peter & Polle
26 07:30 Leon
61 08:00 Lille Mogens
50 08:45 Claus Sørensen
5 09:00 Lars B. Jørgensen
1 09:30 Flemming & Marianne
69 09:30 Martin & Morten
33 09:30 Eva & Lars
44 09:45 Jacob Sonne
80 09:45 Tine & Claus
3 10:00 Henrik Juul Wallin
11 10:30 Christian Andersen
233 10:45 Henning Gad

 

Startliste 15/6-22

bådnr Reel starttid Navn
SUP 00:00 Bjarne Lilje
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder
25 01:00 Morten Iversen
8 01:30 René Andreasen
32 05:15 Per Christiansen
28 05:15 Lotte Merkelsen
21 06:00 Allan Rex
15 06:00 Rasmus Hansen
27 06:15 Jens B. Mørch
10 06:15 Morten Kjær
12 06:45 Claus Søe
9 06:45 Peter & Polle
26 07:15 Leon
5 07:45 Lars B. Jørgensen
61 07:45 Lille Mogens
50 08:30 Claus Sørensen
69 09:00 Martin & Morten
1 09:15 Flemming & Marianne
33 09:15 Eva & Lars
44 09:30 Jacob Sonne
80 09:30 Tine & Claus
3 09:30 Henrik Juul Wallin
11 10:15 Christian Andersen
233 10:30 Henning Gad

Startliste 8/6-22

bådnr Reel starttid Navn
SUP 00:00 Bjarne Lilje
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder
25 01:00 Morten Iversen
8 01:30 René Andreasen
32 05:15 Per Christiansen
28 05:15 Lotte Merkelsen
21 06:00 Allan Rex
15 06:00 Rasmus Hansen
27 06:15 Jens B. Mørch
10 06:15 Morten Kjær
12 06:45 Claus Søe
9 06:45 Peter & Polle
26 07:15 Leon
5 07:45 Lars B. Jørgensen
61 07:45 Lille Mogens
50 08:30 Claus Sørensen
69 09:00 Martin & Morten
1 09:15 Flemming & Marianne
3 09:15 Henrik Juul Wallin
33 09:15 Eva & Lars
44 09:30 Jacob Sonne
80 09:30 Tine & Claus
233 10:00 Henning Gad
11 10:15 Christian Andersen

 

Startliste 1/6-22

bådnr Reel starttid Navn
SUP 00:00 Bjarne Lilje
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder
25 01:00 Morten Iversen
8 01:30 René Andreasen
27 04:30 Jens B. Mørch
32 05:15 Per Christiansen
21 06:00 Allan Rex
15 06:00 Rasmus Hansen
10 06:15 Morten Kjær
12 06:45 Claus Søe
9 06:45 Peter & Polle
26 07:15 Leon
61 07:15 Lille Mogens
5 07:45 Lars B. Jørgensen
50 08:00 Claus Sørensen
69 08:45 Martin & Morten
3 09:00 Henrik Juul Wallin
233 09:00 Henning Gad
1 09:15 Flemming & Marianne
33 09:15 Eva & Lars
44 09:30 Jacob Sonne
80 09:30 Tine & Claus
11 10:15 Christian Andersen

Startliste 25/5-22

bådnr Reel starttid Navn
SUP 00:00 Bjarne Lilje
SUP-3 00:00 Bjarne 3 runder
8 01:00 René Andreasen
25 03:45 Morten Iversen
21 07:15 Allan Rex
27 07:15 Jens B. Mørch
32 07:15 Per Christiansen
10 09:00 Morten Kjær
61 09:30 Lille Mogens
26 09:30 Leon
12 09:30 Claus Søe
9 09:30 Peter & Polle
5 10:30 Lars B. Jørgensen
50 10:45 Claus Sørensen
80 11:30 Tine & Claus
69 11:30 Martin & Morten
3 11:45 Henrik Juul Wallin
233 11:45 Henning Gad
1 11:45 Flemming & Marianne
11 12:00 Christian Andersen
33 12:00 Eva & Lars
44 12:15 Jacob Sonne

Startliste 18/5-22

bådnr Reel starttid Navn
SUP 00:00 Bjarne Lilje
8 01:00 René Andreasen
25 03:45 Morten Iversen
21 07:15 Allan Rex
27 07:15 Jens B. Mørch
32 07:15 Per Christiansen
10 09:00 Morten Kjær
61 09:30 Lilli Mogens
26 09:30 Leon
12 09:30 Claus Søe
9 09:30 Peter & Polle
5 10:30 Lars B. Jørgensen
50 10:45 Claus Sørensen
69 11:30 Martin & Morten
80 11:30 Tine & Claus
3 11:45 Henrik Juul Wallin
1 11:45 Flemming & Marianne
11 12:00 Christian Andersen
33 12:00 Eva & Lars
44 12:15 Jacob Sonne

Startliste 11/5-22

bådnr Reel starttid Navn
SUP 00:15 Bjarne Lilje
8 04:45 René Andreasen
25 07:30 Morten Iversen
32 09:00 Per Christiansen
SUP-3 10:00 Bjarne 3 runder
21 11:00 Allan Rex
27 11:00 Jens B. Mørch
10 11:15 Morten Kjær
12 13:15 Claus Søe
5 14:15 Lars B. Jørgensen
1 14:15 Flemming & Marianne
50 14:30 Claus Sørensen
44 14:45 Jacob Sonne
11 15:00 Christian Andersen
33 15:15 Eva & Lars
3 15:30 Henrik Juul Wallin

2021

Startliste 8/9-21

bådnr Reel starttid Navn
17 01:00 Mette Secher-Jensen
48 01:30 Rune Haahr Petersen 4 omg.
47 05:30 Cécile Bailey
40 07:30 Signe Sonne Mølck
27 08:00 Per Christoffersen
13 08:15 Tine Loft Nielsen
39 08:30 Brian Paamand
12 08:45 Lya & Mette
21 09:00 Allan Rex
67 09:00 Rasmus Hansen
25 09:30 Lotte Merkelsen
10 09:30 Per Christiansen
15 10:00 Tine Brinck Nicolaisen
11 10:45 Kurt Næsby
71 11:00 Flemming Kristensen
8 11:00 Mogens Stokholm
9 11:00 Polle & Peter
26 11:15 Leon Andreasen
61 11:30 Allan Giessing
1 11:30 Marianne Sidenius
31 12:00 Lars Bülow Jørgensen
46 12:15 Mette & Claus
22 12:30 Christian Søholm Andersen
5 12:45 Henrik Juul Wallin
3 12:45 Axel Brask
80 12:45 Tine & Claus
69 13:15 Martin  & Morten
44 13:15 Jacob Sonne-Hansen
33 13:15 Eva & Lars Boysen
32 14:30 Henning & Mogens
233 15:00 Henning Gad
SUP 16:30 Bjarne
28 17:30 Rune Haahr Petersen 2 omg.

Startliste 1/9-21

bådnr Reel starttid Navn
17 01:00 Mette Secher-Jensen
48 01:30 Rune Haahr Petersen 4 omg.
47 05:30 Cécile Bailey
40 07:30 Signe Sonne Mølck
27 08:00 Per Christoffersen
13 08:15 Tine Loft Nielsen
39 08:30 Brian Paamand
12 08:45 Lya & Mette
21 09:00 Allan Rex
67 09:00 Rasmus Hansen
25 09:30 Lotte Merkelsen
10 09:30 Per Christiansen
15 10:00 Tine Brinck Nicolaisen
11 10:45 Kurt Næsby
71 11:00 Flemming Kristensen
8 11:00 Mogens Stokholm
9 11:00 Polle & Peter
26 11:15 Leon Andreasen
61 11:30 Allan Giessing
1 11:30 Marianne Sidenius
31 12:00 Lars Bülow Jørgensen
46 12:15 Mette & Claus
22 12:30 Christian Søholm Andersen
5 12:45 Henrik Juul Wallin
3 12:45 Axel Brask
80 12:45 Tine & Claus
69 13:15 Martin  & Morten
44 13:15 Jacob Sonne-Hansen
33 13:15 Eva & Lars Boysen
32 14:30 Henning & Mogens
233 15:00 Henning Gad
SUP 16:30 Bjarne
28 17:30 Rune Haahr Petersen 2 omg.

Startliste 25/8-21

bådnr Reel starttid Navn
17 01:00 Mette Secher-Jensen
48 01:30 Rune Haahr Petersen 4 omg.
47 05:30 Cécile Bailey
40 07:30 Signe Sonne Mølck
27 08:00 Per Christoffersen
13 08:15 Tine Loft Nielsen
39 08:30 Brian Paamand
12 08:45 Lya & Mette
21 09:00 Allan Rex
67 09:00 Rasmus Hansen
25 09:30 Lotte Merkelsen
10 09:30 Per Christiansen
15 10:00 Tine Brinck Nicolaisen
11 10:45 Kurt Næsby
71 11:00 Flemming Kristensen
8 11:00 Mogens Stokholm
9 11:00 Polle & Peter
26 11:15 Leon Andreasen
61 11:30 Allan Giessing
1 11:30 Marianne Sidenius
31 12:00 Lars Bülow Jørgensen
46 12:15 Mette & Claus
22 12:30 Christian Søholm Andersen
5 12:45 Henrik Juul Wallin
3 12:45 Axel Brask
80 12:45 Tine & Claus
69 13:15 Martin  & Morten
44 13:15 Jacob Sonne-Hansen
33 13:15 Eva & Lars Boysen
32 14:30 Henning & Mogens
233 15:00 Henning Gad
SUP 16:30 Bjarne
28 17:30 Rune Haahr Petersen 2 omg.

Startliste 18/8-21

bådnr Reel starttid Navn
17 01:00 Mette Secher-Jensen
48 01:30 Rune Haahr Petersen 4 omg.
47 05:30 Cécile Bailey
40 07:30 Signe Sonne Mølck
27 08:00 Per Christoffersen
13 08:15 Tine Loft Nielsen
39 08:30 Brian Paamand
12 08:45 Lya & Mette
21 09:00 Allan Rex
67 09:00 Rasmus Hansen
25 09:30 Lotte Merkelsen
10 09:30 Per Christiansen
15 10:00 Tine Brinck Nicolaisen
11 10:45 Kurt Næsby
71 11:00 Flemming Kristensen
8 11:00 Mogens Stokholm
9 11:00 Polle & Peter
26 11:15 Leon Andreasen
61 11:30 Allan Giessing
1 11:30 Marianne Sidenius
31 12:00 Lars Bülow Jørgensen
46 12:15 Mette & Claus
22 12:30 Christian Søholm Andersen
5 12:45 Henrik Juul Wallin
3 12:45 Axel Brask
80 12:45 Tine & Claus
69 13:15 Martin  & Morten
44 13:15 Jacob Sonne-Hansen
33 13:15 Eva & Lars Boysen
32 14:30 Henning & Mogens
233 15:00 Henning Gad
SUP 16:30 Bjarne
28 17:30 Rune Haahr Petersen 2 omg.

Startliste 11/8-21

bådnr Reel starttid Navn
17 01:00 Mette Secher-Jensen
48 01:30 Rune Haahr Petersen 4 omg.
47 05:30 Cécile Bailey
67 07:30 Rasmus Hansen
40 07:30 Signe Sonne Mølck
27 08:00 Per Christoffersen
12 08:15 Lya & Mette
13 08:15 Tine Loft Nielsen
39 08:30 Brian Paamand
21 08:45 Allan Rex
25 09:30 Lotte Merkelsen
10 09:30 Per Christiansen
15 10:00 Tine Brinck Nicolaisen
71 10:45 Flemming Kristensen
11 10:45 Kurt Næsby
8 11:00 Mogens Stokholm
9 11:00 Polle & Peter
26 11:15 Leon Andreasen
61 11:30 Allan Giessing
1 11:30 Marianne Sidenius
31 11:45 Lars Bülow Jørgensen
22 12:00 Christian Søholm Andersen
46 12:15 Mette & Claus
80 12:30 Tine & Claus
3 12:30 Axel Brask
5 12:45 Henrik Juul Wallin
33 13:15 Eva & Lars Boysen
69 13:15 Martin  & Morten
44 13:15 Jacob Sonne-Hansen
233 13:15 Henning Gad
32 14:30 Henning & Mogens
SUP 16:00 Bjarne
28 17:30 Rune Haahr Petersen 2 omg.

Startliste 4/8-21

bådnr Reel starttid Navn
17 01:00 Mette Secher-Jensen
48 01:30 Rune Haahr Petersen 4 omg.
47 05:30 Cécile Bailey
67 07:30 Rasmus Hansen
40 07:30 Signe Sonne Mølck
27 08:00 Per Christoffersen
12 08:15 Lya & Mette
13 08:15 Tine Loft Nielsen
39 08:30 Brian Paamand
21 08:45 Allan Rex
25 09:30 Lotte Merkelsen
10 09:30 Per Christiansen
15 10:00 Tine Brinck Nicolaisen
71 10:45 Flemming Kristensen
11 10:45 Kurt Næsby
8 11:00 Mogens Stokholm
9 11:00 Polle & Peter
26 11:15 Leon Andreasen
61 11:30 Allan Giessing
1 11:30 Marianne Sidenius
31 11:45 Lars Bülow Jørgensen
22 12:00 Christian Søholm Andersen
46 12:15 Mette & Claus
80 12:30 Tine & Claus
3 12:30 Axel Brask
5 12:45 Henrik Juul Wallin
33 13:15 Eva & Lars Boysen
69 13:15 Martin  & Morten
44 13:15 Jacob Sonne-Hansen
233 13:15 Henning Gad
32 14:30 Henning & Mogens
SUP 16:00 Bjarne
28 17:30 Rune Haahr Petersen 2 omg.

Startliste 28/7-21

bådnr Reel starttid Navn
17 01:00 Mette Secher-Jensen
48 01:30 Rune Haahr Petersen 4 omg.
47 05:30 Cécile Bailey
67 07:30 Rasmus Hansen
40 07:30 Signe Sonne Mølck
12 08:00 Lya & Mette
27 08:00 Per Christoffersen
13 08:15 Tine Loft Nielsen
39 08:30 Brian Paamand
21 08:45 Allan Rex
25 09:30 Lotte Merkelsen
10 09:30 Per Christiansen
15 10:00 Tine Brinck Nicolaisen
22 10:45 Christian Søholm Andersen
71 10:45 Flemming Kristensen
11 10:45 Kurt Næsby
233 11:00 Henning Gad
8 11:00 Mogens Stokholm
9 11:00 Polle & Peter
26 11:15 Leon Andreasen
61 11:30 Allan Giessing
1 11:30 Marianne Sidenius
31 11:45 Lars Bülow Jørgensen
46 12:15 Mette & Claus
80 12:30 Tine & Claus
3 12:30 Axel Brask
5 12:45 Henrik Juul Wallin
33 13:15 Eva & Lars Boysen
69 13:15 Martin  & Morten
44 13:15 Jacob Sonne-Hansen
32 14:30 Henning & Mogens
SUP 14:30 Bjarne
28 17:30 Rune Haahr Petersen 2 omg.

Startliste 21/7-21

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
17 01:00 Mette Secher-Jensen 33:37
47 05:30 Cécile Bailey 29:04
27 06:00 Per Christoffersen 28:44
9 06:30 Polle & Peter 28:06
67 07:30 Rasmus Hansen 27:14
40 07:30 Signe Sonne Mølck 27:14
21 08:00 Allan Rex 26:45
12 08:00 Lya & Mette 26:40
39 08:30 Brian Paamand 26:06
71 09:15 Flemming Kristensen 25:21
25 09:30 Lotte Merkelsen 25:15
15 09:30 Tine Brinck Nicolaisen 25:13
10 09:30 Per Christiansen 25:02
22 10:45 Christian Søholm Andersen 23:59
11 10:45 Kurt Næsby 23:56
1 10:45 Marianne Sidenius 23:54
61 10:45 Allan Giessing 23:53
233 11:00 Henning Gad 23:45
8 11:00 Mogens Stokholm 23:38
26 11:15 Leon Andreasen 23:29
31 11:45 Lars Bülow Jørgensen 22:56
46 12:15 Mette & Claus 22:30
3 12:15 Axel Brask 22:27
80 12:30 Tine & Claus 22:10
5 12:45 Henrik Juul Wallin 21:54
33 13:15 Eva & Lars Boysen 21:29
44 13:15 Jacob Sonne-Hansen 21:27
69 13:15 Martin  & Morten 21:25
32 14:00 Henning & Mogens 20:31
SUP 14:30 Bjarne 20:08
28 17:30 Rune Haahr Petersen 17:08

Startliste 14/7-21

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
17 01:00 Mette Secher-Jensen 33:37
27 03:15 Per Christoffersen 31:29
47 05:30 Cécile Bailey 29:04
9 06:30 Polle & Peter 28:06
40 07:30 Signe Sonne Mølck 27:14
67 07:30 Rasmus Hansen 27:14
21 08:00 Allan Rex 26:45
12 08:00 Lya & Mette 26:40
25 08:15 Lotte Merkelsen 26:25
39 08:30 Brian Paamand 26:06
61 08:45 Allan Giessing 25:54
8 09:00 Mogens Stokholm 25:35
15 09:15 Tine Brinck Nicolaisen 25:25
71 09:15 Flemming Kristensen 25:21
10 09:30 Per Christiansen 25:02
22 10:45 Christian Søholm Andersen 23:59
11 10:45 Kurt Næsby 23:56
1 10:45 Marianne Sidenius 23:54
233 11:00 Henning Gad 23:45
26 11:15 Leon Andreasen 23:29
31 11:45 Lars Bülow Jørgensen 22:56
3 12:15 Axel Brask 22:27
80 12:30 Tine & Claus 22:10
5 12:45 Henrik Juul Wallin 21:54
69 12:45 Martin  & Morten 21:49
44 13:00 Jacob Sonne-Hansen 21:45
33 13:15 Eva & Lars Boysen 21:29
32 14:00 Henning & Mogens 20:31
SUP 14:30 Bjarne 20:08

Startliste 7/7-21

Bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
17 01:00 Mette Secher-Jensen 33:37
47 05:30 Cécile Bailey 29:04
9 06:30 Polle & Peter 28:06
40 07:30 Signe Sonne Mølck 27:14
67 07:30 Rasmus Hansen 27:14
21 08:00 Allan Rex 26:45
12 08:00 Lya & Mette 26:40
25 08:15 Lotte Merkelsen 26:25
39 08:30 Brian Paamand 26:06
8 08:30 Mogens Stokholm 26:03
61 08:45 Allan Giessing 25:54
15 09:15 Tine Brinck Nicolaisen 25:25
71 09:15 Flemming Kristensen 25:21
10 09:30 Per Christiansen 25:02
22 10:45 Christian Søholm Andersen 23:59
11 10:45 Kurt Næsby 23:56
1 10:45 Marianne Sidenius 23:54
233 11:00 Henning Gad 23:45
26 11:15 Leon Andreasen 23:29
31 11:45 Lars Bülow Jørgensen 22:56
3 12:15 Axel Brask 22:27
80 12:30 Tine & Claus 22:10
5 12:45 Henrik Juul Wallin 21:54
69 12:45 Martin  & Morten 21:49
44 13:00 Jacob Sonne-Hansen 21:45
33 13:15 Eva & Lars Boysen 21:29
32 14:00 Henning & Mogens 20:31
SUP 14:30 Bjarne 20:08

Startliste 30/6-21

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
17 01:00 Mette Secher-Jensen 33:37
47 05:30 Cécile Bailey 29:04
9 06:30 Polle & Peter 28:06
40 07:30 Signe Sonne Mølck 27:14
67 07:30 Rasmus Hansen 27:14
21 08:00 Allan Rex 26:45
12 08:00 Lya & Mette 26:40
25 08:15 Lotte Merkelsen 26:25
39 08:30 Brian Paamand 26:06
8 08:30 Mogens Stokholm 26:03
61 08:45 Allan Giessing 25:54
15 09:15 Tine Brinck Nicolaisen 25:25
71 09:15 Flemming Kristensen 25:21
10 09:30 Per Christiansen 25:02
233 10:15 Henning Gad 24:24
22 10:45 Christian Søholm Andersen 23:59
11 10:45 Kurt Næsby 23:56
1 10:45 Marianne Sidenius 23:54
26 11:15 Leon Andreasen 23:29
31 11:45 Lars Bülow Jørgensen 22:56
3 12:15 Axel Brask 22:27
80 12:30 Tine & Claus 22:10
5 12:45 Henrik Juul Wallin 21:54
69 12:45 Martin  & Morten 21:49
44 13:00 Jacob Sonne-Hansen 21:45
33 13:15 Eva & Lars Boysen 21:29
32 14:00 Henning & Mogens 20:31
SUP 14:30 Bjarne 20:08

Startliste 23/6-21

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
17 01:00 Mette Secher-Jensen 33:37
47 05:30 Cécile Bailey 29:04
9 06:30 Polle & Peter 28:06
10 07:30 Per Christiansen 27:14
40 07:30 Signe Sonne Mølck 27:14
67 07:30 Rasmus Hansen 27:14
21 08:00 Allan Rex 26:45
12 08:00 Lya & Mette 26:40
15 08:00 Tine Brinck Nicolaisen 26:37
25 08:15 Lotte Merkelsen 26:25
39 08:30 Brian Paamand 26:06
8 08:30 Mogens Stokholm 26:03
61 08:45 Allan Giessing 25:54
71 09:15 Flemming Kristensen 25:21
233 10:15 Henning Gad 24:24
11 10:45 Kurt Næsby 23:56
1 10:45 Marianne Sidenius 23:54
26 11:15 Leon Andreasen 23:29
31 11:45 Lars Bülow Jørgensen 22:56
80 11:45 Tine & Claus 22:46
3 12:15 Axel Brask 22:27
69 12:30 Martin  & Morten 22:06
5 12:45 Henrik Juul Wallin 21:54
44 12:45 Jacob Sonne-Hansen 21:54
33 13:00 Eva & Lars Boysen 21:44
32 14:00 Henning & Mogens 20:36

Startliste 16/6-21

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
17 01:00 Mette Secher-Jensen 37:49
47 09:45 Cécile Bailey 29:04
8 10:15 Mogens Stokholm 28:33
9 10:45 Polle & Peter 28:06
40 11:45 Signe Sonne Mølck 27:14
10 11:45 Per Christiansen 27:14
21 12:15 Allan Rex 26:45
12 12:15 Lya & Mette 26:40
25 12:30 Lotte Merkelsen 26:25
39 12:45 Brian Paamand 26:06
61 13:00 Allan Giessing 25:54
71 13:30 Flemming Kristensen 25:21
233 14:30 Henning Gad 24:24
11 15:00 Kurt Næsby 23:56
1 15:00 Marianne Sidenius 23:54
26 15:30 Leon Andreasen 23:29
31 16:00 Lars Bülow Jørgensen 22:56
80 16:00 Tine & Claus 22:46
3 16:30 Axel Brask 22:27
69 16:45 Martin  & Morten 22:06
5 17:00 Henrik Juul Wallin 21:54
44 17:00 Jacob Sonne-Hansen 21:54
33 17:15 Eva & Lars Boysen 21:44
32 18:15 Henning & Mogens 20:36

Startliste 9/6-21

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
17 01:00 Mette Secher-Jensen 37:49
47 09:45 Cécile Bailey 29:11
8 10:15 Mogens Stokholm 28:37
10 11:45 Per Christiansen 28:33
80 12:45 Tine & Claus 27:14
21 12:15 Allan Rex 27:03
1 14:00 Marianne Sidenius 26:45
39 12:45 Brian Paamand 26:35
233 14:30 Henning Gad 26:23
26 14:45 Leon Andreasen 26:08
31 15:30 Lars Bülow Jørgensen 26:07
3 15:30 Axel Brask 26:06
5 16:15 Henrik Juul Wallin 26:00
33 16:15 Eva & Lars Boysen 24:24
69 16:15 Martin  & Morten 23:26
44 16:30 Jacob Sonne-Hansen 22:33
32 17:15 Henning & Mogens 21:36

Startliste 2/6-21

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
17 01:00 Mette Secher-Jensen 37:49
47 09:45 Cécile Bailey 29:11
10 11:45 Per Christiansen 27:14
21 12:15 Allan Rex 26:45
80 12:45 Tine & Claus 26:05
39 12:45 Brian Paamand 26:06
1 14:00 Marianne Sidenius 24:49
26 14:45 Leon Andreasen 24:02
3 15:30 Axel Brask 23:26
31 15:30 Lars Bülow Jørgensen 23:28
5 16:15 Henrik Juul Wallin 22:31
69 16:15 Martin  & Morten 22:33
33 16:15 Eva & Lars Boysen 22:37
44 16:30 Jacob Sonne-Hansen 22:17
32 17:15 Henning & Mogens 21:36

Startliste 9/9-20

bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
28 01:00 Sara L. Castro & Ulrik Mikkelsen 35:08
54 05:45 Cécile Bailey 30:17
27 07:30 Signe Sonne 28:43
8 08:15 Bertram Hansen 27:52
30 08:30 Ulrik Mikkelsen 27:35
40 09:00 Jens Mørch 27:15
22 10:00 Steen Jacobsen 26:10
21 10:00 Allan Rex 26:01
12 10:15 Svend-Erik 25:47
20 10:30 René & Bent 25:37
17 10:45 Rasmus Hansen 25:26
4 11:15 Morten Kjær 24:48
31 11:45 Zofia 24:28
11 11:45 Kurt 24:19
32 12:00 Lille Mogens 24:11
5 12:00 Peter & Polle 24:09
15 12:00 Marianne S. 24:05
42 12:15 Claus Søe 23:50
9 12:15 Lars Bülow Jørgensen 23:49
25 12:30 Lars & Lisbet 23:42
18 13:00 Henrik Juul Wallin 23:05
80 13:00 Mette & Claus 23:04
44 13:30 Jacob Sonne 22:34
1 13:30 Axel Brask 22:34
3a 13:30 Miklas & Tobias 22:31
69 13:45 Martin & Morten 22:18
33 14:00 Eva & Lars 22:12
26 14:15 Christian Sigsgaard 21:49
10 14:15 Troels 21:48
56 14:45 Jack O'Hagan 21:19
50 15:15 Tine Nielsen 21:00
233 15:15 Henning Gad 20:46
3 15:45 Lars S. & Tobias 20:30
29 16:15 Mikael Lassen 19:49


Startliste 2/9-20

bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
28 01:00 Sara L. Castro & Ulrik Mikkelsen 35:08
54 05:45 Cécile Bailey 30:17
27 06:30 Signe Sonne 29:34
8 08:15 Bertram Hansen 27:52
30 08:30 Ulrik Mikkelsen 27:35
40 09:00 Jens Mørch 27:15
22 10:00 Steen Jacobsen 26:10
21 10:00 Allan Rex 26:01
12 10:15 Svend-Erik 25:47
20 10:30 René & Bent 25:37
17 10:45 Rasmus Hansen 25:26
4 11:15 Morten Kjær 24:48
11 11:30 Kurt 24:44
32 12:00 Lille Mogens 24:11
5 12:00 Peter & Polle 24:09
15 12:00 Marianne S. 24:05
42 12:15 Claus Søe 23:50
9 12:15 Lars Bülow Jørgensen 23:49
25 12:30 Lars & Lisbet 23:42
18 13:00 Henrik Juul Wallin 23:05
80 13:00 Mette & Claus 23:04
44 13:30 Jacob Sonne 22:34
1 13:30 Axel Brask 22:34
3a 13:30 Miklas & Tobias 22:31
69 13:45 Martin & Morten 22:18
33 14:00 Eva & Lars 22:12
26 14:15 Christian Sigsgaard 21:49
10 14:15 Troels 21:48
56 14:45 Jack O'Hagan 21:19
233 15:15 Henning Gad 20:46
3 15:45 Lars S. & Tobias 20:30
29 16:15 Mikael Lassen 19:49
50 22:15 Tine Nielsen 14:00

 

Startliste 26/8-20

bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
28 01:00 Sara L. Castro & Ulrik Mikkelsen 35:08
12 05:45 Svend-Erik 30:26
54 05:45 Cécile Bailey 30:17
30 06:15 Ulrik Mikkelsen 29:58
27 06:30 Signe Sonne 29:34
8 08:15 Bertram Hansen 27:52
40 09:00 Jens Mørch 27:15
20 09:30 René & Bent 26:38
17 09:45 Rasmus Hansen 26:27
22 10:00 Steen Jacobsen 26:10
21 10:00 Allan Rex 26:01
4 10:45 Morten Kjær 25:26
11 11:30 Kurt 24:44
5 11:30 Peter & Polle 24:37
32 11:45 Lille Mogens 24:28
15 12:00 Marianne S. 24:10
42 12:15 Claus Søe 23:50
9 12:15 Lars Bülow Jørgensen 23:49
25 12:30 Lars & Lisbet 23:42
80 12:30 Mette & Claus 23:38
18 12:45 Henrik Juul Wallin 23:24
1 13:15 Axel Brask 22:58
44 13:15 Jacob Sonne 22:58
3a 13:30 Miklas & Tobias 22:31
69 13:45 Martin & Morten 22:27
33 13:45 Eva & Lars 22:21
26 14:15 Christian Sigsgaard 21:49
10 14:15 Troels 21:48
56 14:45 Jack O'Hagan 21:19
233 15:00 Henning Gad 21:10
3 15:30 Lars S. & Tobias 20:44
50 22:15 Tine Nielsen 14:00

 

Startliste 19/8-20

bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
28 01:00 Sara L. Castro & Ulrik Mikkelsen 35:08
54 02:15 Cécile Bailey 33:51
12 05:45 Svend-Erik 30:26
30 06:15 Ulrik Mikkelsen 29:58
27 06:30 Signe Sonne 29:34
8 08:15 Bertram Hansen 27:52
40 09:00 Jens Mørch 27:15
17 09:00 Rasmus Hansen 27:09
20 09:30 René & Bent 26:38
22 10:00 Steen Jacobsen 26:10
21 10:00 Allan Rex 26:01
4 10:30 Morten Kjær 25:32
11 11:30 Kurt 24:44
42 11:30 Claus Søe 24:41
5 11:30 Peter & Polle 24:37
15 11:30 Marianne S. 24:33
32 11:45 Lille Mogens 24:28
9 11:45 Lars Bülow Jørgensen 24:20
25 12:30 Lars & Lisbet 23:42
80 12:30 Mette & Claus 23:40
18 12:45 Henrik Juul Wallin 23:24
33 13:15 Eva & Lars 22:59
44 13:15 Jacob Sonne 22:58
1 13:15 Axel Brask 22:58
69 13:15 Martin & Morten 22:50
3a 13:30 Miklas & Tobias 22:31
26 14:15 Christian Sigsgaard 21:49
10 14:15 Troels 21:48
56 14:45 Jack O'Hagan 21:19
233 15:00 Henning Gad 21:10
3 15:15 Lars S. & Tobias 20:48
50 22:15 Tine Nielsen 14:00

 

Startliste 12/8-20

bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
54 01:00 Cécile Bailey 40:46
12 11:30 Svend-Erik 30:26
30 12:00 Ulrik Mikkelsen 29:58
27 12:15 Signe Sonne 29:34
20 12:45 René & Bent 29:14
17 14:00 Rasmus Hansen 27:56
8 14:00 Bertram Hansen 27:52
40 14:45 Jens Mørch 27:15
4 14:45 Morten Kjær 27:03
21 15:00 Allan Rex 26:48
22 15:45 Steen Jacobsen 26:10
15 16:45 Marianne S. 25:10
5 16:45 Peter & Polle 25:07
32 16:45 Lille Mogens 25:05
11 17:15 Kurt 24:44
25 17:15 Lars & Lisbet 24:42
42 17:15 Claus Søe 24:41
80 17:15 Mette & Claus 24:32
9 17:30 Lars Bülow Jørgensen 24:20
1 18:30 Axel Brask 23:29
18 18:30 Henrik Juul Wallin 23:24
33 18:30 Eva & Lars 23:17
44 19:00 Jacob Sonne 22:58
69 19:00 Martin & Morten 22:50
3a 19:15 Miklas & Tobias 22:31
3 19:45 Lars S. & Tobias 22:06
10 20:00 Troels 21:48
233 20:15 Henning Gad 21:45
56 20:30 Jack O'Hagan 21:19

Startliste 5/8-20

bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
54 01:00 Cécile Bailey 40:46
12 11:30 Svend-Erik 30:26
27 12:15 Signe Sonne 29:34
20 12:45 René & Bent 29:14
17 14:00 Rasmus Hansen 27:56
8 14:00 Bertram Hansen 27:52
40 14:45 Jens Mørch 27:15
4 14:45 Morten Kjær 27:03
21 15:00 Allan Rex 26:48
22 15:45 Steen Jacobsen 26:10
15 16:15 Marianne S. 25:42
32 16:15 Lille Mogens 25:33
11 16:45 Kurt 25:07
5 16:45 Peter & Polle 25:07
25 16:45 Lars & Lisbet 25:03
42 17:15 Claus Søe 24:41
80 17:15 Mette & Claus 24:32
9 17:30 Lars Bülow Jørgensen 24:20
1 18:30 Axel Brask 23:29
18 18:30 Henrik Juul Wallin 23:24
33 18:30 Eva & Lars 23:17
69 19:00 Martin & Morten 22:58
44 19:00 Jacob Sonne 22:58
3a 19:15 Miklas & Tobias 22:31
233 19:30 Henning Gad 22:22
3 19:45 Lars S. & Tobias 22:06
10 20:00 Troels 21:48
56 20:30 Jack O'Hagan 21:19

Startliste 29/7-20

bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
54 01:00 Cécile Bailey 40:46
12 11:30 Svend-Erik 30:26
27 12:15 Signe Sonne 29:34
20 12:45 René & Bent 29:14
15 13:15 Marianne S. 28:32
17 14:00 Rasmus Hansen 27:56
8 14:00 Bertram Hansen 27:52
40 14:45 Jens Mørch 27:15
4 14:45 Morten Kjær 27:03
21 15:00 Allan Rex 26:48
22 15:45 Steen Jacobsen 26:10
32 16:15 Lille Mogens 25:33
80 16:30 Mette & Claus 25:20
11 16:45 Kurt 25:07
5 16:45 Peter & Polle 25:07
25 16:45 Lars & Lisbet 25:03
9 17:15 Lars Bülow Jørgensen 24:42
42 17:15 Claus Søe 24:41
1 18:00 Axel Brask 23:52
33 18:15 Eva & Lars 23:45
69 18:30 Martin & Morten 23:27
18 18:30 Henrik Juul Wallin 23:24
44 18:45 Jacob Sonne 23:04
233 19:30 Henning Gad 22:22
3 19:45 Lars S. & Tobias 22:06
10 20:00 Troels 21:48
56 20:30 Jack O'Hagan 21:19

Startliste 22/7-20

bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
54 01:00 Cécile Bailey 40:46
12 11:30 Svend-Erik 30:26
27 12:15 Signe Sonne 29:34
20 12:45 René & Bent 29:14
17 14:00 Rasmus Hansen 27:56
8 14:00 Bertram Hansen 27:52
40 14:45 Jens Mørch 27:15
4 14:45 Morten Kjær 27:03
21 15:00 Allan Rex 26:48
22 15:45 Steen Jacobsen 26:10
32 16:15 Lille Mogens 25:33
80 16:30 Mette & Claus 25:20
11 16:45 Kurt 25:07
5 16:45 Peter & Polle 25:07
25 16:45 Lars & Lisbet 25:03
9 17:15 Lars Bülow Jørgensen 24:42
42 17:15 Claus Søe 24:41
1 18:00 Axel Brask 23:52
33 18:15 Eva & Lars 23:45
69 18:30 Martin & Morten 23:27
18 18:30 Henrik Juul Wallin 23:24
44 18:45 Jacob Sonne 23:04
233 19:30 Henning Gad 22:22
3 19:45 Lars S. & Tobias 22:06
10 20:00 Troels 21:48
56 20:30 Jack O'Hagan 21:19

Startliste 15/7-20

bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
54 01:00 Cécile Bailey 40:46
12 11:30 Svend-Erik 30:26
27 12:15 Signe Sonne 29:34
17 13:30 Rasmus Hansen 28:30
8 14:00 Bertram Hansen 27:52
40 14:45 Jens Mørch 27:15
4 14:45 Morten Kjær 27:03
21 15:00 Allan Rex 26:48
32 16:15 Lille Mogens 25:33
80 16:30 Mette & Claus 25:23
5 16:45 Peter & Polle 25:07
11 16:45 Kurt 25:07
9 17:15 Lars Bülow Jørgensen 24:42
42 17:15 Claus Søe 24:41
1 17:30 Axel Brask 24:23
33 18:15 Eva & Lars 23:45
18 18:30 Henrik Juul Wallin 23:24
69 18:30 Martin & Morten 23:29
44 18:45 Jacob Sonne 23:04
233 19:30 Henning Gad 22:22
3 19:45 Lars S. & Tobias 22:08
10 20:00 Troels 21:48
56 20:30 Jack O'Hagan 21:19

Startliste 8/7-20

bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
12 01:00 Svend-Erik 30:26
27 01:45 Signe Sonne 29:34
8 02:45 Bertram Hansen 28:43
4 03:45 Morten Kjær 27:43
40 04:15 Jens Mørch 27:15
21 04:30 Allan Rex 26:46
80 05:30 Mette & Claus 25:51
32 05:45 Lille Mogens 25:33
5 06:15 Peter & Polle 25:07
11 06:15 Kurt 25:07
42 06:45 Claus Søe 24:41
9 06:45 Lars Bülow Jørgensen 24:42
1 07:00 Axel Brask 24:23
33 07:45 Eva & Lars 23:45
18 08:00 Henrik Juul Wallin 23:24
69 08:00 Martin & Morten 23:29
44 08:15 Jacob Sonne 23:04
233 09:00 Henning Gad 22:22
3 09:15 Lars S. & Tobias 22:08
10 09:30 Troels 21:48
56 10:00 Jack O'Hagan 21:19

Startliste 1/7-20

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
21 01:00 Allan Rex 27:53
4 01:15 Morten Kjær 27:43
5 01:15 Peter & Polle 27:38
32 03:00 Lille Mogens 25:55
80 03:00 Mette & Claus 25:51
18 03:45 Henrik Juul Wallin 25:07
44 04:00 Jacob Sonne 24:47
33 04:30 Eva & Lars 24:25
1 04:30 Axel Brask 24:24
233 05:15 Henning Gad 23:34
3 06:15 Lars S. & Tobias 22:41
56 07:00 Jack O'Hagan 22:00

2019

Startliste 11. september

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
40 01:00 Anja Barratt 41:19
41 04:15 Tommy Hansen 38:13
54 07:45 Cecilié Bailey 34:35
56 10:00 Jan Fischer 32:21
51 10:45 Lone & Lya 31:38
35 11:00 Cavan Jeffery 31:18
28 11:15 Mette 31:14
42 12:15 Maja & Lone 30:06
43 12:30 Oliver S 29:47
79 13:00 Mikael Tosti 29:23
38 13:30 Tine Brinck Nicolaisen 28:48
49 13:45 Lone & Mette 28:35
22 13:45 Maja Zimmermann 28:34
21 14:00 Lotte Merkelsen 28:19
48 14:30 Karen & Pernille 27:59
26 14:45 K4 - Lya, Lone, Mette & Mikael 27:42
74 15:00 Signe Sonne 27:28
46 15:45 Lisbet & Mette 26:44
19 16:15 Jens 26:06
11 16:30 Lya & Mette 25:53
20 16:45 Allan Rex 25:34
5 17:00 Lisbeth & Berit 25:28
8 17:00 Rene & Bent 25:23
27 17:15 Christian Søholm Andersen 25:03
1 17:30 Leon Andreasen 24:58
68 17:45 Joachim & Viktor 24:32
25 17:45 Bjarne Lilje 24:32
29 18:45 Lars og Lisbet 23:41
10 18:45 Polle & Peter 23:39
32 18:45 Lille Mogens 23:38
4 18:45 Morten Kjær 23:34
17 19:00 Marianne S 23:23
9 19:15 Kurt Næsby 23:05
101 19:30 Bjarne & Morten 22:56
3 19:45 Lars Bülow Jørgensen 22:40
34 19:45 Kurt & Morten P. 22:40
66 19:45 Emil Hatt 22:32
18 19:45 Henrik Juul Wallin 22:32
55 20:00 Kurt & Anton 22:30
23 20:00 Axel Brask 22:27
73 20:00 Claus Søe 22:17
76 20:00 Oliver Kok 22:16
33 20:15 Eva & Lars Bojsen 22:05
69 20:15 Martin & Morten Sanderhoff 22:04
80 20:30 Tine & Claus Sørensen 21:52
44 20:30 Jacob Sonne 21:50
30 20:45 Jack O'Hagan 21:35
12 21:00 Marianne & Flemming 21:17
233 21:30 Henning Gad 20:47
15 21:45 Philip Sørensen 20:32
62 22:00 Lars Staack & Flemming 20:27
47 22:00 Troels Lund 20:21
50 22:00 Christian Sigsgaard 20:18
39 25:45 Morten Iversen 16:39

Startliste 4. september

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
40 01:00 Anja Barratt 41:19
41 04:15 Tommy Hansen 38:13
54 07:45 Cecilié Bailey 34:35
56 10:00 Jan Fischer 32:21
51 10:45 Lone & Lya 31:38
35 11:00 Cavan Jeffery 31:18
28 11:15 Mette 31:14
42 12:15 Maja & Lone 30:06
43 12:30 Oliver S 29:47
79 13:00 Mikael Tosti 29:23
38 13:30 Tine Brinck Nicolaisen 28:48
49 13:45 Lone & Mette 28:35
22 13:45 Maja Zimmermann 28:34
21 14:00 Lotte Merkelsen 28:19
48 14:30 Karen & Pernille 27:59
26 14:45 K4 - Lya, Lone, Mette & Mikael 27:42
74 15:00 Signe Sonne 27:28
27 15:30 Christian Søholm Andersen 26:59
46 15:45 Lisbet & Mette 26:44
19 16:15 Jens 26:09
11 16:30 Lya & Mette 25:53
20 16:45 Allan Rex 25:34
5 17:00 Lisbeth & Berit 25:28
8 17:00 Rene & Bent 25:23
1 17:30 Leon Andreasen 24:58
68 17:45 Joachim & Viktor 24:32
25 17:45 Bjarne Lilje 24:32
29 18:45 Lars og Lisbet 23:41
10 18:45 Polle & Peter 23:39
32 18:45 Lille Mogens 23:38
4 18:45 Morten Kjær 23:34
17 19:00 Marianne S 23:23
9 19:15 Kurt Næsby 23:05
34 19:45 Kurt & Morten P. 22:40
3 19:45 Lars Bülow Jørgensen 22:40
76 19:45 Oliver Kok 22:40
66 19:45 Emil Hatt 22:32
18 19:45 Henrik Juul Wallin 22:32
55 20:00 Kurt & Anton 22:30
23 20:00 Axel Brask 22:27
73 20:00 Claus Søe 22:17
33 20:15 Eva & Lars Bojsen 22:05
69 20:15 Martin & Morten Sanderhoff 22:04
80 20:30 Tine & Claus Sørensen 21:52
44 20:30 Jacob Sonne 21:50
30 20:45 Jack O'Hagan 21:35
12 21:00 Marianne & Flemming 21:17
233 21:15 Henning Gad 21:08
15 21:45 Philip Sørensen 20:32
62 22:00 Lars Staack & Flemming 20:27
47 22:00 Troels Lund 20:21
50 22:00 Christian Sigsgaard 20:18
39 25:45 Morten Iversen 16:39

Startliste 28. august

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
40 01:00 Anja Barratt 41:19
19 03:45 Jens 38:45
41 04:15 Tommy Hansen 38:13
54 04:45 Cecilié Bailey 37:33
56 10:00 Jan Fischer 32:21
51 10:45 Lone & Lya 31:38
35 11:00 Cavan Jeffery 31:18
28 11:15 Mette 31:14
42 12:15 Maja & Lone 30:06
43 12:30 Oliver S 29:47
79 13:00 Mikael Tosti 29:23
22 13:15 Maja Zimmermann 29:15
38 13:30 Tine Brinck Nicolaisen 28:48
21 14:00 Lotte Merkelsen 28:19
48 14:30 Karen & Pernille 27:59
26 14:45 K4 - Lya, Lone, Mette & Mikael 27:42
74 15:00 Signe Sonne 27:28
27 15:30 Christian Søholm Andersen 26:59
46 15:45 Lisbet & Mette 26:44
5 16:30 Lisbeth & Berit 25:54
11 16:30 Lya & Mette 25:53
20 16:30 Allan Rex 25:47
8 17:00 Rene & Bent 25:23
1 17:30 Leon Andreasen 24:58
68 17:45 Joachim & Viktor 24:32
25 17:45 Bjarne Lilje 24:32
32 18:30 Lille Mogens 23:51
4 18:45 Morten Kjær 23:43
29 18:45 Lars og Lisbet 23:41
10 18:45 Polle & Peter 23:39
17 19:00 Marianne S 23:26
9 19:15 Kurt Næsby 23:15
76 19:30 Oliver Kok 22:49
34 19:45 Kurt & Morten P. 22:40
3 19:45 Lars Bülow Jørgensen 22:40
66 19:45 Emil Hatt 22:32
18 19:45 Henrik Juul Wallin 22:32
55 20:00 Kurt & Anton 22:30
23 20:00 Axel Brask 22:27
73 20:00 Claus Søe 22:17
33 20:15 Eva & Lars Bojsen 22:11
69 20:15 Martin & Morten Sanderhoff 22:04
80 20:30 Tine & Claus Sørensen 21:52
44 20:30 Jacob Sonne 21:50
30 20:45 Jack O'Hagan 21:35
12 21:00 Marianne & Flemming 21:17
233 21:15 Henning Gad 21:08
15 21:45 Philip Sørensen 20:32
62 22:00 Lars Staack & Flemming 20:27
47 22:00 Troels Lund 20:21
50 22:00 Christian Sigsgaard 20:18
39 25:45 Morten Iversen 16:39

Startliste 21. august

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
40 01:00 Anja Barratt 41:19
19 03:45 Jens 38:45
41 04:15 Tommy Hansen 38:13
56 10:00 Jan Fischer 32:21
51 10:45 Lone & Lya 31:38
35 11:00 Cavan Jeffery 31:18
28 11:15 Mette 31:14
42 12:15 Maja & Lone 30:06
43 12:30 Oliver S 29:47
79 13:00 Mikael Tosti 29:23
22 13:15 Maja Zimmermann 29:15
38 13:30 Tine Brinck Nicolaisen 28:48
21 14:00 Lotte Merkelsen 28:19
48 14:30 Karen & Pernille 27:59
26 14:45 K4 - Lya, Lone, Mette & Mikael 27:42
74 15:00 Signe Sonne 27:28
27 15:30 Christian Søholm Andersen 26:59
46 15:45 Lisbet & Mette 26:44
5 16:30 Lisbeth & Berit 25:54
11 16:30 Lya & Mette 25:53
20 16:30 Allan Rex 25:47
8 17:00 Rene & Bent 25:23
29 17:00 Lars og Lisbet 25:16
1 17:30 Leon Andreasen 24:58
68 17:45 Joachim & Viktor 24:32
25 17:45 Bjarne Lilje 24:32
32 18:15 Lille Mogens 24:02
4 18:45 Morten Kjær 23:43
10 18:45 Polle & Peter 23:39
17 19:00 Marianne S 23:26
9 19:15 Kurt Næsby 23:15
76 19:30 Oliver Kok 22:49
3 19:45 Lars Bülow Jørgensen 22:40
34 19:45 Kurt & Morten P. 22:40
66 19:45 Emil Hatt 22:32
18 19:45 Henrik Juul Wallin 22:32
55 20:00 Kurt & Anton 22:30
23 20:00 Axel Brask 22:27
73 20:00 Claus Søe 22:17
80 20:15 Tine & Claus Sørensen 22:15
33 20:15 Eva & Lars Bojsen 22:11
69 20:15 Martin & Morten Sanderhoff 22:04
44 20:30 Jacob Sonne 21:50
30 20:45 Jack O'Hagan 21:35
12 21:00 Marianne & Flemming 21:17
233 21:15 Henning Gad 21:08
15 21:45 Philip Sørensen 20:32
62 22:00 Lars Staack & Flemming 20:27
47 22:00 Troels Lund 20:21
50 22:00 Christian Sigsgaard 20:18
39 25:45 Morten Iversen 16:39

Startliste 14. august

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
40 01:00 Anja Barratt 41:19
19 03:45 Jens 38:45
41 04:15 Tommy Hansen 38:13
56 10:00 Jan Fischer 32:21
51 10:45 Lone & Lya 31:38
35 11:00 Cavan Jeffery 31:18
28 11:15 Mette 31:14
42 12:15 Maja & Lone 30:06
38 12:30 Tine Brinck Nicolaisen 29:52
43 12:30 Oliver S 29:47
79 13:00 Mikael Tosti 29:23
22 13:15 Maja Zimmermann 29:15
74 13:30 Signe Sonne 28:48
21 13:45 Lotte Merkelsen 28:31
27 14:15 Christian Søholm Andersen 28:12
48 14:30 Karen & Pernille 27:59
26 14:45 K4 - Lya, Lone, Mette & Mikael 27:42
20 15:45 Allan Rex 26:41
5 16:30 Lisbeth & Berit 25:54
11 16:30 Lya & Mette 25:53
8 17:00 Rene & Bent 25:23
29 17:00 Lars og Lisbet 25:16
1 17:30 Leon Andreasen 24:58
32 17:45 Lille Mogens 24:34
68 17:45 Joachim & Viktor 24:32
25 17:45 Bjarne Lilje 24:32
10 18:15 Polle & Peter 24:14
4 18:45 Morten Kjær 23:43
9 18:45 Kurt Næsby 23:40
17 18:45 Marianne S 23:36
76 19:30 Oliver Kok 22:49
3 19:45 Lars Bülow Jørgensen 22:40
34 19:45 Kurt & Martin 22:40
18 19:45 Henrik Juul Wallin 22:34
66 19:45 Emil Hatt 22:32
55 20:00 Kurt & Anton 22:30
73 20:00 Claus Søe 22:28
23 20:00 Axel Brask 22:27
33 20:00 Eva & Lars Bojsen 22:19
80 20:15 Tine & Claus Sørensen 22:15
69 20:15 Martin & Morten Sanderhoff 22:13
44 20:30 Jacob Sonne 21:50
30 20:45 Jack O'Hagan 21:35
233 21:00 Henning Gad 21:27
12 21:00 Marianne & Flemming 21:17
15 21:45 Philip Sørensen 20:32
62 22:00 Lars Staack & Flemming 20:27
47 22:00 Troels Lund 20:21
50 22:00 Christian Sigsgaard 20:18
39 25:45 Morten Iversen 16:39

Startliste 7. august

.
Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
40 01:00 Anja Barratt 41:19
19 03:45 Jens 38:45
41 04:15 Tommy Hansen 38:13
56 10:00 Jan Fischer 32:21
51 10:45 Lone & Lya 31:38
35 11:00 Cavan Jeffery 31:18
28 11:15 Mette 31:14
42 12:15 Maja & Lone 30:06
38 12:30 Tine Brinck Nicolaisen 29:52
43 12:30 Oliver S 29:47
79 13:00 Mikael Tosti 29:23
22 13:15 Maja Zimmermann 29:15
74 13:30 Signe Sonne 28:48
21 13:45 Lotte Merkelsen 28:31
27 14:15 Christian Søholm Andersen 28:12
48 14:30 Karen & Pernille 27:59
26 14:45 K4 - Lya, Lone, Mette & Mikael 27:42
20 15:45 Allan Rex 26:41
5 16:30 Lisbeth & Berit 25:54
11 16:30 Lya & Mette 25:53
8 17:00 Rene & Bent 25:23
29 17:00 Lars og Lisbet 25:16
25 17:15 Bjarne Lilje 25:01
1 17:30 Leon Andreasen 24:58
32 17:45 Lille Mogens 24:34
68 17:45 Joachim & Viktor 24:32
10 18:00 Polle & Peter 24:16
4 18:45 Morten Kjær 23:43
9 18:45 Kurt Næsby 23:40
17 18:45 Marianne S 23:36
76 19:30 Oliver Kok 22:49
3 19:45 Lars Bülow Jørgensen 22:40
18 19:45 Henrik Juul Wallin 22:34
66 19:45 Emil Hatt 22:32
55 20:00 Kurt & Anton 22:30
73 20:00 Claus Søe 22:28
33 20:00 Eva & Lars Bojsen 22:27
23 20:00 Axel Brask 22:27
80 20:15 Tine & Claus Sørensen 22:15
233 20:15 Henning Gad 22:14
69 20:15 Martin & Morten Sanderhoff 22:13
44 20:30 Jacob Sonne 21:50
30 20:45 Jack O'Hagan 21:35
12 21:00 Marianne & Flemming 21:17
15 21:45 Philip Sørensen 20:32
62 22:00 Lars Staack & Flemming 20:27
47 22:00 Troels Lund 20:21
50 22:00 Christian Sigsgaard 20:18
39 25:45 Morten Iversen 16:39

Startliste 31. juli

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
40 01:00 Anja Barratt 41:19
19 03:45 Jens 38:45
56 10:00 Jan Fischer 32:21
51 10:45 Lone & Lya 31:38
35 11:00 Cavan Jeffery 31:18
28 11:15 Mette 31:14
42 12:15 Maja & Lone 30:06
38 12:30 Tine Brinck Nicolaisen 29:52
43 12:30 Oliver S 29:47
79 13:00 Mikael Tosti 29:23
22 13:15 Maja Zimmermann 29:15
74 13:30 Signe Sonne 28:48
21 13:45 Lotte Merkelsen 28:31
27 14:15 Christian Søholm Andersen 28:12
48 14:30 Karen & Pernille 27:59
26 14:45 K4 - Lya, Lone, Mette & Mikael 27:42
20 15:45 Allan Rex 26:41
5 16:30 Lisbeth & Berit 25:54
11 16:30 Lya & Mette 25:53
8 17:00 Rene & Bent 25:23
29 17:00 Lars og Lisbet 25:16
25 17:15 Bjarne Lilje 25:01
1 17:30 Leon Andreasen 24:58
32 17:45 Lille Mogens 24:34
10 18:00 Polle & Peter 24:16
4 18:45 Morten Kjær 23:43
9 18:45 Kurt Næsby 23:40
17 18:45 Marianne S 23:36
76 19:30 Oliver Kok 22:49
3 19:45 Lars Bülow Jørgensen 22:40
18 19:45 Henrik Juul Wallin 22:34
66 19:45 Emil Hatt 22:32
73 20:00 Claus Søe 22:28
33 20:00 Eva & Lars Bojsen 22:27
23 20:00 Axel Brask 22:27
80 20:15 Tine & Claus Sørensen 22:15
233 20:15 Henning Gad 22:14
69 20:15 Martin & Morten Sanderhoff 22:13
44 20:30 Jacob Sonne 21:50
30 20:45 Jack O'Hagan 21:35
12 21:00 Marianne & Claus Søe 21:17
15 21:45 Philip Sørensen 20:32
62 22:00 Lars Staack & Flemming 20:27
47 22:00 Troels Lund 20:21
50 22:00 Christian Sigsgaard 20:18
39 25:45 Morten Iversen 16:39

Startliste 24. juli

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
19 01:00 Jens 38:45
56 07:15 Jan Fischer 32:21
51 08:00 Lone & Lya 31:38
35 08:15 Cavan Jeffery 31:18
28 08:30 Mette 31:14
40 09:30 Mikael, Lone, Anja og Christian S. 30:12
38 09:45 Tine Brinck Nicolaisen 29:56
79 10:15 Mikael Tosti 29:23
22 10:30 Maja Zimmermann 29:15
74 10:45 Signe Sonne 28:48
21 11:00 Lotte Merkelsen 28:31
27 11:30 Christian Søholm Andersen 28:12
48 11:45 Karen & Pernille 27:59
26 12:00 Lya, Lone, Mette & Mikael 27:42
20 13:00 Allan Rex 26:41
5 13:45 Lisbeth & Berit 25:56
11 13:45 Lya & Mette 25:53
8 14:15 Rene & Bent 25:23
29 14:15 Lars og Lisbet 25:16
1 14:30 Leon Andreasen 25:14
25 14:30 Bjarne Lilje 25:01
32 15:00 Lille Mogens 24:34
10 15:15 Polle & Peter 24:16
4 16:00 Morten Kjær 23:43
9 16:00 Kurt Næsby 23:40
17 16:00 Marianne S 23:36
76 16:45 Oliver Kok 22:49
3 17:00 Lars Bülow Jørgensen 22:40
18 17:00 Henrik Juul Wallin 22:34
66 17:00 Emil Hatt 22:32
73 17:15 Claus Søe 22:28
33 17:15 Eva & Lars Bojsen 22:27
23 17:15 Axel Brask 22:27
80 17:30 Tine & Claus Sørensen 22:15
233 17:30 Henning Gad 22:14
69 17:30 Martin & Morten Sanderhoff 22:13
44 17:45 Jacob Sonne 21:50
30 18:00 Jack O'Hagan 21:35
12 18:15 Marianne & Claus Søe 21:17
15 19:00 Philip Sørensen 20:32
62 19:15 Lars Staack & Flemming 20:27
50 19:15 Christian Sigsgaard 20:18
39 23:00 Morten Iversen 16:39

Startliste 17. juli

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
19 01:00 Jens 38:45
35 05:45 Cavan Jeffery 33:50
56 07:15 Jan Fischer 32:21
28 08:30 Mette 31:14
40 09:30 Mikael, Lone, Anja B. og Christian Søholm 30:12
79 10:15 Mikael Tosti 29:23
22 10:30 Maja Zimmermann 29:15
74 10:45 Signe Sonne 28:48
21 11:00 Lotte Merkelsen 28:31
48 11:45 Karen & Pernille 27:59
26 12:00 Lya, Lone, Mette & Mikael 27:42
20 13:00 Allan Rex 26:41
5 13:30 Lisbeth & Berit 26:12
1 13:30 Leon Andreasen 26:05
11 13:45 Lya & Mette 25:53
8 14:15 Rene & Bent 25:23
29 14:15 Lars og Lisbet 25:16
25 14:30 Bjarne Lilje 25:01
32 15:00 Lille Mogens 24:34
10 15:15 Polle & Peter 24:16
4 16:00 Morten Kjær 23:43
9 16:00 Kurt Næsby 23:40
17 16:00 Marianne S 23:36
76 16:45 Oliver Kok 22:49
3 17:00 Lars Bülow Jørgensen 22:40
33 17:00 Eva & Lars Bojsen 22:39
18 17:00 Henrik Juul Wallin 22:34
66 17:00 Emil Hatt 22:32
73 17:15 Claus Søe 22:28
23 17:15 Axel Brask 22:27
80 17:30 Tine & Claus Sørensen 22:15
233 17:30 Henning Gad 22:14
69 17:30 Martin & Morten Sanderhoff 22:13
44 17:45 Jacob Sonne 21:50
30 18:00 Jack O'Hagan 21:35
12 18:15 Marianne & Claus Søe 21:17
15 19:00 Philip Sørensen 20:32
62 19:15 Lars Staack & Flemming 20:27
50 19:15 Christian Sigsgaard 20:18
34 22:30 Tine Brinck Nicolaisen 17:02

Startliste 3. juli 2019

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
19 01:00 Jens 38:45
56 07:15 Jan Fischer 32:21
79 10:15 Mikael Tosti 29:23
22 10:30 Maja Zimmermann 29:15
74 10:45 Signe Sonne 28:48
21 11:00 Lotte Merkelsen 28:31
48 11:45 Karen & Pernille 27:59
26 12:00 Lya, Lone, Mette & Mikael 27:42
20 13:00 Allan Rex 26:41
5 13:30 Lisbeth & Berit 26:12
1 13:30 Leon Andreasen 26:05
11 13:45 Lya & Mette 25:53
8 14:15 Rene & Bent 25:23
25 14:30 Bjarne Lilje 25:01
32 15:00 Lille Mogens 24:34
10 15:15 Polle & Peter 24:16
4 16:00 Morten Kjær 23:43
9 16:00 Kurt Næsby 23:40
17 16:00 Marianne S 23:36
76 16:45 Oliver Kok 22:49
3 17:00 Lars Bülow Jørgensen 22:40
33 17:00 Eva & Lars Bojsen 22:39
18 17:00 Henrik Juul Wallin 22:34
66 17:00 Emil Hatt 22:32
73 17:15 Claus Søe 22:28
23 17:15 Axel Brask 22:27
80 17:30 Tine & Claus Sørensen 22:15
233 17:30 Henning Gad 22:14
69 17:30 Martin & Morten Sanderhoff 22:13
44 17:45 Jacob Sonne 21:50
30 18:00 Jack O'Hagan 21:35
12 18:15 Marianne & Claus Søe 21:17
15 19:00 Philip Sørensen 20:32
62 19:15 Lars Staack & Flemming 20:27
50 19:15 Christian Sigsgaard 20:18

Startliste 26. juni 2019

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
19 01:00 Jens 38:45
56 07:15 Jan Fischer 32:21
79 10:15 Mikael Tosti 29:23
22 10:30 Maja Zimmermann 29:15
74 10:45 Signe Sonne 28:48
21 11:00 Lotte Merkelsen 28:31
48 11:45 Karen & Pernille 27:59
26 12:00 Lya, Lone, Mette & Mikael 27:42
20 13:00 Allan Rex 26:41
5 13:30 Lisbeth & Berit 26:12
1 13:30 Leon Andreasen 26:05
11 13:45 Lya & Mette 25:53
8 14:15 Rene & Bent 25:23
25 14:30 Bjarne Lilje 25:01
32 15:00 Lille Mogens 24:34
10 15:15 Polle & Peter 24:16
4 16:00 Morten Kjær 23:43
9 16:00 Kurt Næsby 23:40
17 16:00 Marianne S 23:36
76 16:45 Oliver Kok 22:49
3 17:00 Lars Bülow Jørgensen 22:40
33 17:00 Eva & Lars Bojsen 22:39
18 17:00 Henrik Juul Wallin 22:34
66 17:00 Emil Hatt 22:32
73 17:15 Claus Søe 22:28
23 17:15 Axel Brask 22:27
80 17:30 Tine & Claus Sørensen 22:15
233 17:30 Henning Gad 22:14
69 17:30 Martin & Morten Sanderhoff 22:13
44 17:45 Jacob Sonne 21:50
30 18:00 Jack O'Hagan 21:35
12 18:15 Marianne & Claus Søe 21:17
15 19:00 Philip Sørensen 20:32
62 19:15 Lars Staack & Flemming 20:27
50 19:15 Christian Sigsgaard 20:18

Starttider 19. juni 2019

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
19 01:00 Jens 38:45
56 07:15 Jan Fischer 32:21
79 10:15 Mikael Tosti 29:23
22 10:30 Maja Zimmermann 29:15
74 10:45 Signe Sonne 28:48
21 11:00 Lotte Merkelsen 28:31
48 11:45 Karen & Pernille 27:59
20 13:00 Allan Rex 26:41
5 13:30 Lisbeth & Berit 26:12
1 13:30 Leon Andreasen 26:05
11 13:45 Lya & Mette 25:53
8 14:15 Rene & Bent 25:23
25 14:30 Bjarne Lilje 25:01
32 15:00 Lille Mogens 24:34
10 15:15 Polle & Peter 24:16
4 16:00 Morten Kjær 23:43
9 16:00 Kurt Næsby 23:40
17 16:00 Marianne S 23:36
76 16:45 Oliver Kok 22:49
3 17:00 Lars Bülow Jørgensen 22:40
33 17:00 Eva & Lars Bojsen 22:39
18 17:00 Henrik Juul Wallin 22:34
66 17:00 Emil Hatt 22:32
73 17:15 Claus Søe 22:28
23 17:15 Axel Brask 22:27
233 17:15 Henning Gad 22:17
80 17:30 Tine & Claus Sørensen 22:15
69 17:30 Martin & Morten Sanderhoff 22:13
44 17:45 Jacob Sonne 21:50
30 18:00 Jack O'Hagan 21:35
12 18:15 Marianne & Claus Søe 21:17
15 19:00 Philip Sørensen 20:32
62 19:15 Lars Staack & Flemming 20:27
50 19:15 Christian Sigsgaard 20:18

Starttider 5. juni 2019

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
56 01:00 Jan Fischer 32:21
79 03:15 Mikael Tosti 30:03
22 03:15 Maja Zimmermann 30:03
74 04:30 Signe Sonne 28:48
21 04:45 Lotte Merkelsen 28:45
48 05:30 Karen & Pernille 27:59
20 06:45 Allan Rex 26:41
5 07:15 Lisbeth & Berit 26:12
11 07:15 Lya & Mette 26:06
1 07:15 Leon Andreasen 26:05
8 07:45 Rene & Bent 25:45
25 08:15 Bjarne Lilje 25:01
32 08:45 Lille Mogens 24:34
10 09:00 Polle & Peter 24:17
9 09:15 Kurt Næsby 24:02
4 09:30 Morten Kjær 23:52
76 10:30 Oliver Kok 22:49
3 10:45 Lars Bülow Jørgensen 22:40
33 10:45 Eva & Lars Bojsen 22:39
18 10:45 Henrik Juul Wallin 22:34
66 10:45 Emil Hatt 22:32
23 11:00 Axel Brask 22:27
69 11:00 Martin & Morten Sanderhoff 22:22
80 11:00 Tine & Claus Sørensen 22:19
44 11:30 Jacob Sonne 21:50
30 11:45 Jack O'Hagan 21:35
12 12:00 Marianne & Claus Søe 21:17
15 12:45 Philip Sørensen 20:32
62 13:00 Lars Staack & Flemming 20:27
50 13:00 Christian Sigsgaard 20:18

Starttider 29. maj 2019

Bådnr Næste starttid Navn Bedste tid
22 01:00 Maja Zimmermann 33:30
56 02:00 Jan Fischer 32:21
79 04:15 Mikael Tosti 30:03
5 05:00 Lisbeth & Berit 29:29
48 06:30 Karen & Pernille 27:59
9 07:00 Kurt Næsby 27:29
11 07:45 Lya & Mette 26:36
20 07:45 Allan Rex 26:41
8 08:00 Rene & Bent 26:18
1 08:15 Leon Andreasen 26:05
32 08:15 Lille Mogens 26:14
25 08:45 Bjarne Lilje 25:41
3 09:00 Lars Jørgensen 25:22
10 09:45 Polle & Peter 24:45
4 10:30 Morten Kjær 23:52
80 11:00 Tine & Claus Sørensen 23:24
18 11:15 Henrik Juul Wallin 23:02
33 11:15 Eva & Lars Bojsen 23:15
23 11:30 Axel Brask 22:54
69 11:30 Martin & Morten Sanderhoff 22:59
44 12:15 Jacob Sonne 22:07
12 12:30 Marianne & Claus Søe 21:51
30 12:45 Jack O'Hagan 21:35
62 13:15 Lars Staack & Flemming 21:03
15 13:45 Philip Sørensen 20:32
50 14:00 Christian Sigsgaard 20:18

Starttider 22. maj 2019

Bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
56 01:00 Jan Fischer 32:21
79 03:15 Mikael Tosti 30:03
9 04:30 Kurt Næsby 29:00
48 05:30 Karen & Pernille 27:59
32 06:15 Lille Mogens 27:06
11 06:45 Lya & Mette 26:36
20 06:45 Allan Rex 26:41
8 07:00 Rene & Bent 26:18
1 07:15 Leon Andreasen 26:05
25 07:45 Bjarne Lilje 25:41
10 08:45 Polle & Peter 24:45
4 09:30 Morten Kjær 23:52
80 10:00 Tine & Claus Sørensen 23:24
33 10:15 Eva & Lars Bojsen 23:15
18 10:15 Henrik Juul Wallin 23:02
23 10:30 Axel Brask 22:54
69 10:30 Martin & Morten Sanderhoff 22:59
44 11:15 Jacob Sonne 22:07
12 11:30 Marianne & Claus Søe 21:51
30 11:45 Jack O'Hagan 21:35
62 12:15 Lars Staack & Flemming 21:03
15 12:45 Philip Sørensen 20:32
50 13:00 Christian Sigsgaard 20:18

Starttider 8. maj 2019

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
8 00:45 Rene & Bent 31:03
11 02:45 Lya & Mette 29:14
9 03:00 Kurt Næsby 29:00
48 04:00 Karen & Pernille 27:59
10 04:30 Polle & Peter 27:29
32 04:45 Lille Mogens 27:06
25 04:45 Bjarne Lilje 27:07
1 05:45 Leon Andreasen 26:05
33 06:00 Eva & Lars Bojsen 25:51
4 06:15 Morten Kjær 25:42
23 07:30 Axel Brask 24:22
18 07:30 Henrik Juul Wallin 24:23
69 08:30 Martin & Morten Sanderhoff 23:16
44 08:30 Jacob Sonne 23:22
80 08:30 Tine & Claus Sørensen 23:24
12 08:45 Marianne & Claus Søe 23:12
30 09:00 Jack O'Hagan 23:00
62 10:15 Lars Staack & Flemming 21:37
50 10:30 Christian Sigsgaard 21:28

Starttider 12. september 2018

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
7 03:30 Rasmus Martin Hansen 33:20
35 08:00 Maja Zimmermann 28:47
21 10:45 Allan Rex Pedersen 26:03
46 11:00 Rene og Bent 25:46
33 11:45 Eva & Lars Bojsen 25:06
26 12:00 Lars Bülow Jørgensen 24:58
25 13:00 Bjarne K2 23:56
60 13:00 Poul Erik & Peter R. 23:53
20 13:15 Henrik Juul Wallin 23:45
13 13:30 Kurt Næsby 23:24
23 13:45 Axel Brask 23:04
5 13:45 Morten Kjær 23:04
80 14:45 Tine & Claus Sørensen 22:10
9 14:45 Jacob Sonne-Hansen 22:05
45 15:00 Mathias S 21:46
19 15:15 Miklas & Lars 21:42
22 15:15 Anders Therkelsen 21:32
18 15:30 Marianne S. & Claus Søe 21:16
233 16:15 Henning Gad 20:40

Starttider 5. september

Reel starttid Navn Bedste tid
03:30 Rasmus Martin Hansen 33:20
03:45 Maja Zimmermann 33:04
07:30 Allan Rex Pedersen 29:16
08:30 Rene og Bent 28:21
10:45 Henrik Juul Wallin 26:05
11:30 Morten Kjær 25:30
11:30 Kurt Næsby 25:20
11:45 Eva & Lars Bojsen 25:06
12:00 Lars Bülow Jørgensen 24:58
12:15 Axel Brask 24:44
12:45 Jacob Sonne-Hansen 24:08
13:00 Mathias S 23:47
14:00 Tine & Claus Sørensen 22:47
14:15 Marianne S. & Claus Søe 22:44
15:15 Miklas & Lars 21:42
15:15 Henning Gad 21:40

Starttider 29. august

Reel starttid Navn Bedste tid
00:45 Rasmus Martin Hansen 36:02
03:45 Maja Zimmermann 33:04
07:00 Allan Rex Pedersen 29:58
10:00 Mathias S 26:59
10:45 Henrik Juul Wallin 26:05
11:30 Morten Kjær 25:30
11:30 Kurt Næsby 25:20
12:00 Lars Bülow Jørgensen 24:58
12:00 Axel Brask 24:54
12:30 Jacob Sonne-Hansen 24:18
14:00 Tine & Claus Sørensen 22:47
14:15 Marianne S. & Claus Søe 22:44
15:15 Miklas & Lars 21:42
15:15 Henning Gad 21:40

Starttider 22. august

Reel starttid Navn Bedste tid
27:00 Henning Gad 21:48
26:00 Miklas & Lars 22:12
26:00 Tine & Claus Sørensen 22:57
25:00 Philip Zimmermann 23:05
25:00 Marianne S. & Claus Søe 23:25
25:00 Martin og Morten 23:32
25:00 Jacob Sonne-Hansen 23:52
25:00 Eva & Lars Bojsen 23:58
24:00 Leon Andreasen 24:57
24:00 Martin Herup Rosenkilde 24:58
23:00 Kurt Næsby 25:03
23:00 Emil Krarup Hatt 25:13
23:00 Lars Bülow Jørgensen 25:13
23:00 Bjarne & Mette  26:00
23:00 Axel Brask 26:00
22:00 Henrik Juul Wallin 26:08
22:00 Morten Kjær 26:29
21:00 Lille Mogens 27:07
21:00 Berit & Lisbeth 27:13
20:00 Pernille & Karen 28:33
19:00 K4 29:53
16:00 Anders Therkelsen 32:23
16:00 Ulrich Hansen 32:44
13:00 Bent Winberg 35:09
13:00 Rasmus Martin Hansen 35:30
12:00 Brian Paamand 36:23
03:00 Oliver Kok 45:17
01:00 Maja Zimmermann 47:28

 

Starttider 15/8

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
41 05:30 Dorthe Bartels 25:24
42 06:30 Claus S. & Claus R. 24:28
28 09:30 Bent Winberg 21:20
39 09:45 Karin Ribe 21:15
56 09:45 Rene Andreasen 21:12
35 10:00 Maja Zimmermann 20:53
34 10:00 Mette S. & Lisbeth L. 20:51
7 10:15 Rasmus Martin Hansen 20:43
38 10:45 Lisbet K. & Mette S. 20:06
10 10:45 Oliver & Elisabeth 20:05
62 11:30 Philip & Anders 19:27
15 11:30 Jens Mørch 19:26
4 11:30 K4 19:26
29 11:30 Oliver Zimmermann 19:26
55 11:45 Oliver & Oliver 19:13
21 11:45 Allan Rex Pedersen 19:13
48 12:00 Pernille & Karen 18:49
11 12:30 Berit & Lisbeth 18:27
25 13:00 Bjarne K2 17:59
1 13:15 Emil Krarup Hatt 17:40
32 13:30 Lille Mogens 17:26
78 13:30 Marianne Sidenius 17:22
5 13:30 Morten Kjær 17:20
20 13:30 Henrik Juul Wallin 17:17
26 13:30 Lars Bülow Jørgensen 17:17
13 13:45 Kurt Næsby 17:12
31 13:45 Leon & Mette 17:09
60 13:45 Poul Erik & Peter R. 17:09
22 13:45 Anders Therkelsen 17:06
40 13:45 Lisbet og Lars Bülow 17:01
33 14:15 Eva & Lars Bojsen 16:38
23 14:30 Axel Brask 16:29
37 14:30 Kim Junget 16:27
72 14:30 Kurt & Morten 16:23
9 14:45 Jacob Sonne-Hansen 16:14
80 14:45 Tine & Claus Sørensen 16:01
69 15:00 Martin og Morten 16:00
30 15:15 Morten K. & Claus Søe 15:41
8 15:15 Christian Sigsgaard 15:37
19 15:30 Miklas & Lars 15:22
233 16:15 Henning Gad 14:44

Starttider 8/8

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
7 01:00 Rasmus Martin Hansen 29:51
41 05:30 Dorthe Bartels 25:24
42 06:30 Claus S. & Claus R. 24:28
39 08:30 Karin Ribe 22:16
28 09:00 Bent Winberg 21:53
35 09:15 Maja Zimmermann 21:39
56 09:45 Rene Andreasen 21:12
34 10:00 Mette S. & Lisbeth L. 20:51
38 10:45 Lisbet K. & Mette S. 20:06
10 10:45 Oliver & Elisabeth 20:05
21 11:00 Allan Rex Pedersen 19:53
62 11:30 Philip & Anders 19:27
15 11:30 Jens Mørch 19:26
4 11:30 K4 19:26
29 11:30 Oliver Zimmermann 19:26
55 11:45 Oliver & Oliver 19:13
11 12:00 Berit & Lisbeth 18:51
48 12:00 Pernille & Karen 18:49
78 12:30 Marianne Sidenius 18:25
32 12:30 Lille Mogens 18:18
25 13:00 Bjarne K2 17:59
1 13:15 Emil Krarup Hatt 17:40
60 13:15 Poul Erik & Peter R. 17:35
40 13:15 Lisbet og Lars Bülow 17:32
31 13:30 Leon & Mette 17:24
5 13:30 Morten Kjær 17:20
20 13:30 Henrik Juul Wallin 17:17
26 13:30 Lars Bülow Jørgensen 17:17
13 13:45 Kurt Næsby 17:12
23 13:45 Axel Brask 17:06
22 13:45 Anders Therkelsen 17:06
33 14:00 Eva & Lars Bojsen 16:50
37 14:00 Kim Junget 16:46
72 14:30 Kurt & Morten 16:23
80 14:45 Tine & Claus Sørensen 16:14
9 14:45 Jacob Sonne-Hansen 16:14
69 14:45 Martin og Morten 16:11
30 15:00 Morten K. & Claus Søe 15:54
8 15:15 Christian Sigsgaard 15:37
19 15:30 Miklas & Lars 15:22
233 15:45 Henning Gad 15:09

Starttider 1/8

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
7 01:00 Rasmus Martin Hansen 29:51
41 05:30 Dorthe Bartels 25:24
42 06:30 Claus S. & Claus R. 24:28
39 08:30 Karin Ribe 22:16
28 09:00 Bent Winberg 21:53
35 09:15 Maja Zimmermann 21:39
56 09:45 Rene Andreasen 21:12
34 10:00 Mette S. & Lisbeth L. 20:51
38 10:45 Lisbet K. & Mette S. 20:06
10 10:45 Oliver & Elisabeth 20:05
21 11:00 Allan Rex Pedersen 19:53
62 11:30 Philip & Anders 19:27
4 11:30 K4 19:26
15 11:30 Jens Mørch 19:26
29 11:30 Oliver Zimmermann 19:26
55 11:45 Oliver & Oliver 19:13
11 12:00 Berit & Lisbeth 18:51
48 12:00 Pernille & Karen 18:49
78 12:30 Marianne Sidenius 18:25
32 12:30 Lille Mogens 18:18
25 13:00 Bjarne K2 17:59
1 13:15 Emil Krarup Hatt 17:40
60 13:15 Poul Erik & Peter R. 17:35
40 13:15 Lisbet og Lars Bülow 17:32
31 13:30 Leon & Mette 17:24
5 13:30 Morten Kjær 17:20
20 13:30 Henrik Juul Wallin 17:17
26 13:30 Lars Bülow Jørgensen 17:17
13 13:45 Kurt Næsby 17:12
23 13:45 Axel Brask 17:06
22 13:45 Anders Therkelsen 17:06
33 14:00 Eva & Lars Bojsen 16:50
37 14:00 Kim Junget 16:46
72 14:30 Kurt & Morten 16:23
80 14:45 Tine & Claus Sørensen 16:14
9 14:45 Jacob Sonne-Hansen 16:14
69 14:45 Martin og Morten 16:11
30 15:00 Morten K. & Claus Søe 15:54
8 15:15 Christian Sigsgaard 15:37
19 15:30 Miklas & Lars 15:22
233 15:45 Henning Gad 15:09

Strattider 25/7

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
7 01:00 Rasmus Martin Hansen 29:51
41 05:30 Dorthe Bartels 25:24
42 06:30 Claus S. & Claus R. 24:28
39 08:30 Karin Ribe 22:16
28 09:00 Bent Winberg 21:53
35 09:15 Maja Zimmermann 21:39
56 09:45 Rene Andreasen 21:12
34 10:00 Mette S. & Lisbeth L. 20:51
38 10:45 Lisbet K. & Mette S. 20:06
10 10:45 Oliver & Elisabeth 20:05
21 11:00 Allan Rex Pedersen 19:53
4 11:30 K4 19:26
15 11:30 Jens Mørch 19:26
29 11:30 Oliver Zimmermann 19:26
55 11:45 Oliver & Oliver 19:13
11 12:00 Berit & Lisbeth 18:51
48 12:00 Pernille & Karen 18:49
78 12:30 Marianne Sidenius 18:25
32 12:30 Lille Mogens 18:18
25 13:00 Bjarne K2 17:59
1 13:15 Emil Krarup Hatt 17:40
60 13:15 Poul Erik & Peter R. 17:35
40 13:15 Lisbet og Lars Bülow 17:32
31 13:30 Leon & Mette 17:24
5 13:30 Morten Kjær 17:20
20 13:30 Henrik Juul Wallin 17:17
26 13:30 Lars Bülow Jørgensen 17:17
13 13:45 Kurt Næsby 17:12
23 13:45 Axel Brask 17:06
22 13:45 Anders Therkelsen 17:06
33 14:00 Eva & Lars Bojsen 16:50
37 14:00 Kim Junget 16:46
72 14:30 Kurt & Morten 16:23
9 14:45 Jacob Sonne-Hansen 16:14
80 14:45 Tine & Claus Sørensen 16:14
69 14:45 Martin og Morten 16:11
30 15:00 Morten K. & Claus Søe 15:54
8 15:15 Christian Sigsgaard 15:37
19 15:30 Miklas & Lars 15:22
233 15:45 Henning Gad 15:09

Starttider 18/7

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
7 01:00 Rasmus Martin Hansen 29:51
39 08:30 Karin Ribe 22:16
28 09:00 Bent Winberg 21:53
35 09:15 Maja Zimmermann 21:39
56 09:45 Rene Andreasen 21:12
34 10:00 Mette S. & Lisbeth L. 20:51
38 10:45 Lisbet K. & Mette S. 20:06
10 10:45 Oliver & Elisabeth 20:05
21 11:00 Allan Rex Pedersen 19:53
4 11:30 K4 19:26
15 11:30 Jens Mørch 19:26
29 11:30 Oliver Zimmermann 19:26
55 11:45 Oliver & Oliver 19:13
11 12:00 Berit & Lisbeth 18:51
48 12:00 Pernille & Karen 18:49
32 12:30 Lille Mogens 18:18
78 12:30 Marianne Sidenius 18:25
25 13:00 Bjarne K2 17:59
60 13:15 Poul Erik & Peter R. 17:35
40 13:15 Lisbet og Lars Bülow 17:32
1 13:15 Emil Krarup Hatt 17:40
26 13:30 Lars Bülow Jørgensen 17:17
20 13:30 Henrik Juul Wallin 17:17
5 13:30 Morten Kjær 17:20
31 13:30 Leon & Mette 17:24
23 13:45 Axel Brask 17:06
13 13:45 Kurt Næsby 17:12
22 13:45 Anders Therkelsen 17:06
33 14:00 Eva & Lars Bojsen 16:50
37 14:00 Kim Junget 16:46
72 14:30 Kurt & Morten 16:23
69 14:45 Martin og Morten 16:11
80 14:45 Tine & Claus Sørensen 16:14
9 14:45 Jacob Sonne-Hansen 16:14
30 15:00 Morten K. & Claus Søe 15:54
8 15:15 Christian Sigsgaard 15:37
19 15:30 Miklas & Lars 15:22
233 15:45 Henning Gad 15:09

Starttider 11/7

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
7 01:00 Rasmus Martin Hansen 29:51
39 08:30 Karin Ribe 22:16
28 09:00 Bent Winberg 21:53
35 09:15 Maja Zimmermann 21:39
56 09:45 Rene Andreasen 21:12
34 10:00 Mette S. & Lisbeth L. 20:51
38 10:45 Lisbet K. & Mette S. 20:06
10 10:45 Oliver & Elisabeth 20:05
21 11:00 Allan Rex Pedersen 19:53
15 11:30 Jens Mørch 19:26
4 11:30 K4 19:26
29 11:30 Oliver Zimmermann 19:26
55 11:45 Oliver & Oliver 19:13
11 12:00 Berit & Lisbeth 18:51
48 12:00 Pernille & Karen 18:49
32 12:30 Lille Mogens 18:18
78 12:30 Marianne Sidenius 18:25
25 12:45 Bjarne K2 18:13
1 13:15 Emil Krarup Hatt 17:40
60 13:15 Poul Erik & Peter R. 17:35
26 13:30 Lars Bülow Jørgensen 17:17
20 13:30 Henrik Juul Wallin 17:17
5 13:30 Morten Kjær 17:20
31 13:30 Leon & Mette 17:24
23 13:45 Axel Brask 17:06
13 13:45 Kurt Næsby 17:12
22 13:45 Anders Therkelsen 17:06
33 14:00 Eva & Lars Bojsen 16:50
37 14:00 Kim Junget 16:46
72 14:30 Kurt & Morten 16:23
69 14:45 Martin og Morten 16:11
80 14:45 Tine & Claus Sørensen 16:14
9 14:45 Jacob Sonne-Hansen 16:14
30 15:00 Morten K. & Claus Søe 15:54
8 15:15 Christian Sigsgaard 15:37
19 15:30 Miklas & Lars 15:22
233 15:45 Henning Gad 15:09

Starttider 4/7

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
7 01:00 Rasmus Martin Hansen 29:51
35 08:30 Maja Zimmermann 22:30
28 09:00 Bent Winberg 21:53
56 09:15 Rene Andreasen 21:33
15 10:00 Jens Mørch 21:00
34 10:00 Mette S. & Lisbeth L. 20:51
10 10:45 Oliver & Elisabeth 20:05
21 11:00 Allan Rex Pedersen 19:53
4 11:30 K4 19:26
11 11:45 Berit & Lisbeth 19:02
55 11:45 Oliver & Oliver 19:13
48 12:00 Pernille & Karen 18:49
32 12:30 Lille Mogens 18:30
1 12:30 Emil Krarup Hatt 18:30
78 12:30 Marianne Sidenius 18:25
25 12:45 Bjarne K2 18:13
23 13:00 Axel Brask 17:56
60 13:15 Poul Erik & Peter R. 17:35
20 13:30 Henrik Juul Wallin 17:17
5 13:30 Morten Kjær 17:20
31 13:30 Leon & Mette 17:24
26 13:30 Lars Bülow Jørgensen 17:17
33 13:45 Eva & Lars Bojsen 17:10
13 13:45 Kurt Næsby 17:12
22 13:45 Anders Therkelsen 17:06
72 14:30 Kurt & Morten 16:23
9 14:45 Jacob Sonne-Hansen 16:14
80 14:45 Tine & Claus Sørensen 16:14
69 14:45 Martin og Morten 16:11
30 15:00 Morten K. & Claus Søe 15:54
8 15:15 Christian Sigsgaard 15:37
19 15:30 Miklas & Lars 15:22
233 15:45 Henning Gad 15:13

Starttider 27/6

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
7 01:00 Rasmus Martin Hansen 29:51
35 08:00 Maja Zimmermann 23:00
56 08:45 Rene Andreasen 22:04
28 09:00 Bent Winberg 21:53
15 10:00 Jens Mørch 21:00
34 10:00 Mette S. & Lisbeth L. 20:51
4 10:15 K4 20:37
10 10:45 Oliver & Elisabeth 20:05
21 11:00 Allan Rex Pedersen 19:53
11 11:30 Berit & Lisbeth 19:20
32 11:45 Lille Mogens 19:14
55 11:45 Oliver & Oliver 19:13
48 12:00 Pernille & Karen 18:49
1 12:30 Emil Krarup Hatt 18:30
78 12:30 Marianne Sidenius 18:25
25 12:30 Bjarne & Mette  18:20
23 13:00 Axel Brask 17:56
60 13:15 Poul Erik & Peter R. 17:35
31 13:30 Leon & Mette 17:24
33 13:30 Eva & Lars Bojsen 17:19
20 13:30 Henrik Juul Wallin 17:17
26 13:30 Lars Bülow Jørgensen 17:17
13 13:45 Kurt Næsby 17:12
22 13:45 Anders Therkelsen 17:06
9 14:45 Jacob Sonne-Hansen 16:14
80 14:45 Tine & Claus Sørensen 16:14
69 14:45 Martin og Morten 16:11
30 15:00 Morten K. & Claus Søe 15:54
8 15:15 Christian Sigsgaard 15:37
19 15:30 Miklas & Lars 15:30
233 15:30 Henning Gad 15:19

Starttider 20/6

7 01:00 Rasmus Martin Hansen 29:51
4 07:45 K4 23:08
35 08:00 Maja Zimmermann 23:00
56 08:15 Rene Andreasen 22:40
28 09:00 Bent Winberg 21:53
15 10:00 Jens Mørch 21:00
34 10:00 Mette S. & Lisbeth L. 20:51
21 10:00 Allan Rex Pedersen 20:46
22 11:15 Anders Therkelsen 19:32
11 11:30 Berit & Lisbeth 19:20
32 11:45 Lille Mogens 19:14
55 11:45 Oliver & Oliver 19:13
48 12:00 Pernille & Karen 18:49
60 12:15 Poul Erik & Peter R. 18:45
1 12:30 Emil Krarup Hatt 18:30
78 12:30 Marianne Sidenius 18:25
20 12:30 Henrik Juul Wallin 18:21
25 12:30 Bjarne & Mette 18:20
26 12:45 Lars Bülow Jørgensen 18:03
23 13:00 Axel Brask 17:56
13 13:15 Kurt Næsby 17:37
19 13:30 Miklas & Lars 17:19
9 13:45 Jacob Sonne-Hansen 17:01
69 14:30 Martin og Morten 16:28
80 14:30 Tine & Claus Sørensen 16:27
30 14:45 Morten K. & Claus Søe 16:12
8 15:00 Christian Sigsgaard 15:53
233 15:15 Henning Gad 15:37

Starttider 13/6

bådnr Reel starttid Navn Bedste tid
4 00:30 K4 24:23
35 01:15 Maja Zimmermann 23:38
56 01:15 Rene Andreasen 23:36
28 03:00 Bent Winberg 21:53
21 04:00 Allan Rex Pedersen 20:46
32 04:45 Lille Mogens 20:02
11 05:00 Berit & Lisbeth 19:48
60 06:15 Poul Erik & Peter R. 18:45
25 06:30 Bjarne & Mette  18:27
78 06:30 Marianne Sidenius 18:25
20 06:30 Henrik Juul Wallin 18:21
26 06:45 Lars Bülow Jørgensen 18:03
13 07:00 Kurt Næsby 17:59
23 07:00 Axel Brask 17:56
9 07:45 Jacob Sonne-Hansen 17:01
69 08:00 Martin og Morten 16:54
80 08:15 Tine & Claus Sørensen 16:39
30 08:15 Morten K. & Claus Søe 16:36
8 08:30 Christian Sigsgaard 16:18
233 08:45 Henning Gad 16:13

Start 6. juni kl 18:30

00:00

Starttider 30. maj

Reel starttid Navn Bedste tid
01:00 Brian Paamand 36:23
02:00 Rasmus Martin Hansen 35:30
02:00 Bent Winberg 35:09
05:00 Ulrich Hansen 32:44
05:00 Anders Therkelsen 32:23
08:00 K4 29:53
09:00 Pernille & Karen 28:33
10:00 Berit & Lisbeth 27:13
10:00 Lille Mogens 27:07
11:00 Morten Kjær 26:29
11:00 Henrik Juul Wallin 26:08
12:00 Bjarne & Mette  26:00
12:00 Axel Brask 26:00
12:00 Lars Bülow Jørgensen 25:13
12:00 Emil Krarup Hatt 25:13
12:00 Kurt Næsby 25:03
13:00 Martin Herup Rosenkilde 24:58
13:00 Leon Andreasen 24:57
14:00 Eva & Lars Bojsen 23:58
14:00 Jacob Sonne-Hansen 23:52
14:00 Martin og Morten 23:32
14:00 Marianne S. & Claus Søe 23:25
14:00 Philip Zimmermann 23:05
15:00 Tine & Claus Sørensen 22:57
15:00 Miklas & Lars 22:12
16:00 Henning Gad 21:48


Starttide 23. maj

Reel starttid Navn Bedste tid
01:00 Brian Paamand 36:23
02:00 Rasmus Martin Hansen 35:30
05:00 Ulrich Hansen 32:44
  Anders Therkelsen 32:23
08:00 K4 29:53
  Lille Mogens 29:46
09:00 Pernille & Karen 28:33
10:00 Berit & Lisbeth 27:50
  Henrik Juul Wallin 27:07
11:00 Kurt Næsby 26:38
  Axel Brask 26:37
  Morten Kjær 26:29
  Lars Bülow Jørgensen 26:19
  Bjarne & Mette  26:11
12:00 Emil Krarup Hatt 25:13
13:00 Martin Herup Rosenkilde 24:58
  Leon Andreasen 24:57
  Eva & Lars Bojsen 24:09
  Martin og Morten 24:04
14:00 Jacob Sonne-Hansen 23:52
  Marianne S. & Claus Søe 23:25
  Tine & Claus Sørensen 23:06
  Philip Zimmermann 23:05
15:00 Henning Gad 22:21
  Miklas & Lars 22:12

Starttider 16. maj

Starttid Navn Bedste Tid
01:00 Rasmus Martin Hansen 35:30
02:00 Lisa, Lya, Lone & Vibeke 34:58
04:00 Ulrich Hansen 32:44
  Andsers Therkelsen 32:23
05:00 Lya, Lone, Annelise & Bent 31:06
07:00 Berit & Lisbeth 30:00
  Lille Mogens 29:46
08:00 Pernille & Karen 28:33
  Henrik Juul Wallin 28:04
10:00 Kurt Næsby 26:38
  Morten Kjær 26:30
  Bjarne & Mette  26:11
  Leon Andreasen 26:09
11:00 Jacob Sonne-Hansen 25:38
  Martin og Morten 25:21
  Emil Krarup Hatt 25:13
12:00 Martin Herup Rosenkilde 24:58
  Marianne S. & Claus Søe 24:34
  Eva & Lars Bojsen 24:18
13:00 Tine & Claus Sørensen 23:30
  Philip Zimmermann 23:05
14:00 Henning Gad 22:43

 

Starttider 9. maj 2018

Starttid Navn Bedste tid
01:00 Rasmus Martin Hansen 35:30
02:00 Lisa, Lya, Lone & Vibeke 34:58
04:00 Ulrich Hansen 32:44
  Andsers Therkelsen 32:23
07:00 Berit & Lisbeth 30:00
  Lille Mogens 29:46
08:00 Pernille & Karen 28:33
09:00 Bjarne & Mette  27:17
10:00 Morten Kjær 27:00
  Kurt Næsby 26:50
  Leon Andreasen 26:09
11:00 Eva & Lars Bojsen 25:17
  Emil Krarup Hatt 25:13
12:00 Tine & Claus Sørensen 24:35
  Marianne S. & Claus Søe 24:34
13:00 Henning Gad 23:43
  Philip Zimmermann  23:05

Starttider 6. september 2017

bådnr Navn Reel starttid
164 Freja Rosendahl 00:15
197 Gert F. 03:15
207 Brian Paamann 03:30
196 Allan Rex 04:15
212 Karen & Pernille 04:45
202 Lisbeth Giessing & Berit 05:45
225 Lille Mogens Stokholm 06:00
222 Mikael Tosti 06:15
160 Morten Kjær 06:30
168 Lisa, Lone, Lya, Lisbeth, Vibeke, Mikael, Laila 06:45
217 Peter & Polle 07:30
195 Allan G. & Flemming K. 07:30
215 Oliver K. & Bjarne 07:45
157 Vigga 07:45
205 Mikkel 08:30
159 Silas 08:30
153 Jette & Bent W. 08:30
193 Flemming Kr. 08:45
156 Bjarne Lilje 08:45
151 Martin & Flemming 08:45
169 Jens B. Mørch 09:15
161 Kim & Oliver 09:15
158 Marianne S. 09:45
190 Henrik Juul 10:00
191 Jacob Sonne 10:15
186 Oliver K. & Philip 10:15
180 Lars B. Jørgensen 10:30
223 Lisbeth & Flemming 10:30
170 Kurt Næsby 10:45
152 Philip 10:45
211 Vigga & Philip 10:45
163 Eva & Lars Bojsen 11:15
210 Martin & Morten 11:30
218 Kurt & Morten S 11:30
220 Marianne S. & Claus Søe 11:45
200 Tine & Claus S. 11:45
199 Allan G. & Flemming K. 11:45
162 Tim Hemmingsen 12:30
233 Henning Gad 13:00
209 Kasper Cronberg 13:15
189 Martin Rosenkilde 13:15
155 Christian Sigsgaard 13:15

Starttider 30. august

bådnr Navn Reel starttid
164 Freja Rosendahl 00:15
197 Gert F. 03:15
207 Brian Paamann 03:30
196 Allan Rex 04:15
202 Lisbeth Giessing & Berit 05:45
225 Lille Mogens Stokholm 06:00
222 Mikael Tosti 06:15
160 Morten Kjær 06:30
168 Lisa, Lone, Lya, Lisbeth, Vibeke, Mikael, Laila 06:45
217 Peter & Polle 07:30
195 Allan G. & Flemming K. 07:30
157 Vigga 07:45
205 Mikkel 08:30
159 Silas 08:30
153 Jette & Bent W. 08:30
193 Flemming Kr. 08:45
156 Bjarne Lilje 08:45
151 Martin & Flemming 08:45
169 Jens B. Mørch 09:15
161 Kim & Oliver 09:15
158 Marianne S. 09:45
190 Henrik Juul 10:00
191 Jacob Sonne 10:15
186 Oliver K. & Philip 10:15
180 Lars B. Jørgensen 10:30
223 Lisbeth & Flemming 10:30
170 Kurt Næsby 10:45
152 Philip 10:45
211 Vigga & Philip 10:45
163 Eva & Lars Bojsen 11:15
218 Kurt & Morten S 11:30
210 Martin & Morten 11:30
199 Allan G. & Flemming K. 11:45
200 Tine & Claus S. 11:45
220 Marianne S. & Claus Søe 11:45
162 Tim Hemmingsen 12:30
233 Henning Gad 13:00
189 Martin Rosenkilde 13:15
209 Kasper Cronberg 13:15
155 Christian Sigsgaard 13:15

Starttider 23. august

bådnr Navn Reel starttid
164 Freja Rosendahl 00:15
197 Gert F. 03:15
207 Brian Paamann 03:30
225 Lille Mogens Stokholm 05:30
222 Mikael Tosti 06:15
160 Morten Kjær 06:30
168 Lisa, Lone, Lya, Lisbeth, Vibeke, Mikael 06:45
195 Laila & Morten 07:30
157 Vigga 07:45
153 Jette & Bent W. 08:30
205 Mikkel 08:30
159 Silas 08:30
156 Bjarne Lilje 08:45
151 Martin & Flemming 08:45
161 Kim & Oliver 09:15
169 Jens B. Mørch 09:15
158 Marianne S. 09:45
190 Henrik Juul 10:00
191 Jacob Sonne 10:15
180 Lars B. Jørgensen 10:30
223 Lisbeth & Flemming 10:30
170 Kurt Næsby 10:45
211 Vigga & Philip 10:45
152 Philip 10:45
163 Eva & Lars Bojsen 11:00
220 Marianne S. & Claus Søe 11:15
210 Martin & Morten 11:30
200 Tine & Claus S. 11:30
199 Allan G. & Flemming K. 11:45
162 Tim Hemmingsen 12:30
233 Henning Gad 13:00
155 Christian Sigsgaard 13:15
189 Martin Rosenkilde 13:15

Starttider 16/8

Bådnr Navn Reel starttid
174 Ditte May Holmslykke 00:30
178 Signe Sonne 03:00
192 Anders Therkelsen 03:15
172 Jan Fischer 04:00
204 Karin Madsen 04:45
207 Brian Paamann 04:45
222 Mikael Tosti 07:15
165 Martin Chr. 07:30
216 Rene Andreasen 07:45
159 Silas 08:00
197 Gert F. 08:45
167 Bent Winberg 09:00
183 Torben L 09:00
196 Allan Rex 09:00
168 Lisa, Lone, Lya, Lisbeth, Vibeke, Mikael, Laila 09:00
211 Vigga & Philip 09:45
202 Lisbeth Giessing & Berit 09:45
173 Dan Svenstrup 10:00
166 Oliver Sørensen 10:15
212 Karen & Pernille 10:30
187 Tine & Lasse 10:30
182 Emilie B. & Oliver 10:30
156 Bjarne Lilje 10:45
205 Mikkel 10:45
206 Marianne S & Lisbeth G 10:45
198 Vigga, Philip, Oliver K & Oliver Z 10:45
225 Lille Mogens Stokholm 11:00
170 Kurt Næsby 11:00
169 Jens B. Mørch 11:00
190 Henrik Juul 11:15
180 Lars B. Jørgensen 11:15
203 Marianne & Berit 11:15
217 Peter & Polle 11:30
193 Flemming Kr. 11:30
185 Kim & Maja 11:30
160 Morten Kjær 11:30
191 Jacob Sonne 11:45
152 Philip 11:45
184 Vigga & Oliver S. 11:45
201 Anders Therkelsen & Emil Hatt 11:45
163 Eva & Lars Bojsen 12:00
208 Kim Junget & Oliver Kok 12:00
221 Leon 12:00
200 Tine & Claus S. 12:15
181 Kim Junget 12:15
158 Marianne S. 12:30
189 Martin Rosenkilde 12:30
186 Oliver K. & Philip 12:30
220 Marianne S. & Claus Søe 12:30
155 Christian Sigsgaard 12:30
210 Martin & Morten 12:45
199 Allan G. & Flemming K. 12:45
171 Kurt & Claus Søe 12:45
233 Henning Gad 13:30
194 Christian Sigsgaard & Rasmus 15:00

Starttider 9/8

Bådnr Navn Reel starttid
174 Ditte May Holmslykke 00:30
178 Signe Sonne 03:00
192 Anders Therkelsen 03:15
172 Jan Fischer 04:00
204 Karin Madsen 04:45
207 Brian Paamann 04:45
222 Mikael Tosti 07:15
165 Martin Chr. 07:30
216 Rene Andreasen 07:45
159 Silas 08:00
197 Gert F. 08:45
167 Bent Winberg 09:00
183 Torben L 09:00
196 Allan Rex 09:00
168 Lisa, Lone, Lya, Lisbeth, Vibeke, Mikael, Laila 09:00
211 Vigga & Philip 09:45
202 Lisbeth Giessing & Berit 09:45
173 Dan Svenstrup 10:00
166 Oliver Sørensen 10:15
212 Karen & Pernille 10:30
187 Tine & Lasse 10:30
182 Emilie B. & Oliver 10:30
198 Vigga, Philip, Oliver K & Oliver Z 10:45
156 Bjarne Lilje 10:45
205 Mikkel 10:45
170 Kurt Næsby 11:00
225 Lille Mogens Stokholm 11:00
169 Jens B. Mørch 11:00
203 Marianne & Berit 11:15
180 Lars B. Jørgensen 11:15
190 Henrik Juul 11:15
217 Peter & Polle 11:30
193 Flemming Kr. 11:30
185 Kim & Maja 11:30
160 Morten Kjær 11:30
191 Jacob Sonne 11:45
152 Philip 11:45
184 Vigga & Oliver S. 11:45
201 Anders Therkelsen & Emil Hatt 11:45
163 Eva & Lars Bojsen 12:00
221 Leon 12:00
200 Tine & Claus S. 12:15
181 Kim Junget 12:15
158 Marianne S. 12:30
189 Martin Rosenkilde 12:30
186 Oliver K. & Philip 12:30
220 Marianne S. & Claus Søe 12:30
155 Christian Sigsgaard 12:30
199 Allan G. & Flemming K. 12:45
210 Martin & Morten 12:45
171 Kurt & Claus Søe 12:45
233 Henning Gad 13:30
194 Christian Sigsgaard & Rasmus 15:00

Starttider 2/8

Bådnr Navn Reel starttid
174 Ditte May Holmslykke 00:30
178 Signe Sonne 03:00
192 Anders Therkelsen 03:15
172 Jan Fischer 04:00
207 Brian Paamann 04:45
216 Rene Andreasen 05:30
222 Mikael Tosti 07:15
212 Karen & Pernille 07:30
165 Martin Chr. 07:30
159 Silas 08:00
197 Gert F. 08:45
167 Bent Winberg 09:00
183 Torben L 09:00
196 Allan Rex 09:00
168 Lisa, Lone, Lya, Lisbeth, Vibeke, Mikael, Laila 09:00
211 Vigga & Philip 09:45
202 Lisbeth Giessing & Berit 09:45
173 Dan Svenstrup 10:00
166 Oliver Sørensen 10:15
156 Bjarne Lilje 10:30
187 Tine & Lasse 10:30
182 Emilie B. & Oliver 10:30
205 Mikkel 10:45
225 Lille Mogens Stokholm 11:00
169 Jens B. Mørch 11:00
190 Henrik Juul 11:15
217 Peter & Polle 11:15
180 Lars B. Jørgensen 11:15
200 Tine & Claus S. 11:30
185 Kim & Maja 11:30
160 Morten Kjær 11:30
193 Flemming Kr. 11:30
191 Jacob Sonne 11:45
181 Kim Junget 11:45
152 Philip 11:45
184 Vigga & Oliver S. 11:45
201 Anders Therkelsen & Emil Hatt 11:45
163 Eva & Lars Bojsen 12:00
221 Leon 12:00
158 Marianne S. 12:30
189 Martin Rosenkilde 12:30
186 Oliver K. & Philip 12:30
220 Marianne S. & Claus Søe 12:30
155 Christian Sigsgaard 12:30
199 Allan G. & Flemming K. 12:45
210 Martin & Morten 12:45
171 Kurt & Claus Søe 12:45
233 Henning Gad 13:30
194 Christian Sigsgaard & Rasmus 14:30

Starttider 26/7

Bådnr Navn Reel starttid
174 Ditte May Holmslykke 00:30
178 Signe Sonne 03:00
192 Anders Therkelsen 03:15
172 Jan Fischer 04:00
207 Brian Paamann 04:45
222 Mikael Tosti 07:15
165 Martin Chr. 07:30
159 Silas 08:00
197 Gert F. 08:45
183 Torben L 09:00
167 Bent Winberg 09:00
196 Allan Rex 09:00
168 Lisa, Lone, Lya, Lisbeth, Vibeke, Mikael, Laila 09:00
202 Lisbeth Giessing & Berit 09:45
173 Dan Svenstrup 10:00
166 Oliver Sørensen 10:15
156 Bjarne Lilje 10:30
187 Tine & Lasse 10:30
182 Emilie B. & Oliver 10:30
205 Mikkel 10:45
225 Lille Mogens Stokholm 11:00
169 Jens B. Mørch 11:00
190 Henrik Juul 11:15
217 Peter & Polle 11:15
180 Lars B. Jørgensen 11:15
185 Kim & Maja 11:30
160 Morten Kjær 11:30
193 Flemming Kr. 11:30
200 Tine & Claus S. 11:30
191 Jacob Sonne 11:45
152 Philip 11:45
184 Vigga & Oliver S. 11:45
181 Kim Junget 11:45
201 Anders Therkelsen & Emil Hatt 11:45
158 Marianne S. 12:00
221 Leon 12:00
163 Eva & Lars Bojsen 12:00
189 Martin Rosenkilde 12:30
186 Oliver K. & Philip 12:30
220 Marianne S. & Claus Søe 12:30
155 Christian Sigsgaard 12:30
199 Allan G. & Flemming K. 12:45
210 Martin & Morten 12:45
171 Kurt & Claus Søe 12:45
233 Henning Gad 13:30
194 Christian Sigsgaard & Rasmus 14:30

Starttider 19/7

Bådnr Navn Reel starttid
174 Ditte May Holmslykke 00:30
178 Signe Sonne 03:00
192 Anders Therkelsen 03:15
172 Jan Fischer 04:00
207 Brian Paamann 04:45
222 Mikael Tosti 07:15
165 Martin Chr. 07:30
159 Silas 08:00
166 Oliver Sørensen 08:15
197 Gert F. 08:45
158 Marianne S. 08:45
183 Torben L 09:00
167 Bent Winberg 09:00
168 Lisa, Lone, Lya, Lisbeth, Vibeke, Mikael, Laila 09:00
202 Lisbeth Giessing & Berit 09:30
173 Dan Svenstrup 10:00
156 Bjarne Lilje 10:30
187 Tine & Lasse 10:30
182 Emilie B. & Oliver 10:30
225 Lille Mogens Stokholm 10:45
205 Mikkel 10:45
190 Henrik Juul 11:00
169 Jens B. Mørch 11:00
217 Peter & Polle 11:15
180 Lars B. Jørgensen 11:15
160 Morten Kjær 11:30
191 Jacob Sonne 11:30
193 Flemming Kr. 11:30
200 Tine & Claus S. 11:30
185 Kim & Maja 11:30
221 Leon 11:30
184 Vigga & Oliver S. 11:45
152 Philip 11:45
181 Kim Junget 11:45
201 Anders Therkelsen & Emil Hatt 11:45
163 Eva & Lars Bojsen 12:00
210 Martin & Morten 12:15
199 Allan G. & Flemming K. 12:15
189 Martin Rosenkilde 12:30
186 Oliver K. & Philip 12:30
220 Marianne S. & Claus Søe 12:30
155 Christian Sigsgaard 12:30
171 Kurt & Claus Søe 12:45
233 Henning Gad 13:15
194 Christian Sigsgaard & Rasmus 14:45

Starttider 12/7

Bådnr Navn Reel starttid
174 Ditte May Holmslykke 00:30
172 Jan Fischer 03:00
178 Signe Sonne 03:00
192 Anders Therkelsen 03:15
207 Brian Paamann 03:15
222 Mikael Tosti 07:15
165 Martin Chr. 07:30
159 Silas 08:00
166 Oliver Sørensen 08:15
168 Lisa, Lone, Lya, Lisbeth, Vibeke, Mikael, Laila 08:30
197 Gert F. 08:45
158 Marianne S. 08:45
167 Bent Winberg 09:00
183 Torben L 09:00
202 Lisbeth Giessing & Berit 09:30
173 Dan Svenstrup 10:00
156 Bjarne Lilje 10:30
187 Tine & Lasse 10:30
182 Emilie B. & Oliver 10:30
205 Mikkel 10:45
225 Lille Mogens Stokholm 10:45
169 Jens B. Mørch 11:00
190 Henrik Juul 11:00
217 Peter & Polle 11:15
180 Lars B. Jørgensen 11:15
160 Morten Kjær 11:30
191 Jacob Sonne 11:30
185 Kim & Maja 11:30
193 Flemming Kr. 11:30
221 Leon 11:30
200 Tine & Claus S. 11:30
184 Vigga & Oliver S. 11:45
152 Philip 11:45
181 Kim Junget 11:45
163 Eva & Lars Bojsen 12:00
210 Martin & Morten 12:15
199 Allan G. & Flemming K. 12:15
186 Oliver K. & Philip 12:30
220 Marianne S. & Claus Søe 12:30
189 Martin Rosenkilde 12:30
155 Christian Sigsgaard 12:30
171 Kurt & Claus Søe 12:45
233 Henning Gad 13:15

Starttider 28/6

bådnr Navn Reel starttid
174 Ditte May Holmslykke 00:30
172 Jan Fischer 03:00
178 Signe Sonne 03:00
207 Brian Paamann 03:15
197 Gert F. 07:15
222 Mikael Tosti 07:15
165 Martin Chr. 07:30
169 Jens B. Mørch 07:45
167 Bent Winberg 08:00
159 Silas 08:00
166 Oliver Sørensen 08:15
168 Lisa, Lone, Lya, Lisbeth, Vibeke, Mikael, Laila 08:30
158 Marianne S. 08:45
183 Torben L 09:00
202 Lisbeth Giessing & Berit 09:15
217 Peter & Polle 09:15
205 Mikkel 09:30
225 Lille Mogens Stokholm 09:45
173 Dan Svenstrup 10:00
156 Bjarne Lilje 10:00
190 Henrik Juul 10:15
182 Emilie B. & Oliver 10:30
160 Morten Kjær 10:45
191 Jacob Sonne 11:15
180 Lars B. Jørgensen 11:15
221 Leon 11:30
200 Tine & Claus S. 11:30
152 Philip 11:45
181 Kim Junget 11:45
163 Eva & Lars Bojsen 12:00
210 Martin & Morten 12:15
199 Allan G. & Flemming K. 12:15
189 Martin Rosenkilde 12:30
155 Christian Sigsgaard 12:30
171 Kurt & Claus Søe 12:45
233 Henning Gad 13:15

Starttider 21/6-17

bådnr Navn Reel starttid
176 Sofie Kristiansen 00:00
174 Ditte May Holmslykke 00:30
172 Jan Fischer 03:00
178 Signe Sonne 03:00
207 Brian Paamann 03:15
173 Dan Svenstrup 05:15
197 Gert F. 05:30
167 Bent Winberg 05:45
165 Martin Chr. 07:30
169 Jens B. Mørch 07:45
168 Lisa, Lone, Lya, Lisbeth, Vibeke, Mikael, Laila 08:00
166 Oliver Sørensen 08:15
202 Lisbeth Giessing & Berit 08:30
160 Morten Kjær 08:30
158 Marianne S. 08:45
225 Lille Mogens Stokholm 08:45
205 Mikkel 08:45
156 Bjarne Lilje 09:00
217 Peter & Polle 09:15
191 Jacob Sonne 09:45
190 Henrik Juul 09:45
221 Leon 10:45
152 Philip 11:00
180 Lars B. Jørgensen 11:00
181 Kim Junget 11:30
200 Tine & Claus S. 11:30
163 Eva & Lars Bojsen 11:45
210 Martin & Morten 12:00
199 Allan G. & Flemming K. 12:15
155 Christian Sigsgaard 12:30
171 Kurt & Claus Søe 12:30
233 Henning Gad 12:45

Starttider 14/6-17

bådnr Navn Reel starttid
169 Jens B. Mørch 00:45
191 Jacob Sonne 03:45
190 Henrik Juul 06:45
165 Martin Chr. 07:00
160 Morten Kjær 08:00
221 Leon 08:30
200 Tine & Claus S. 09:30
163 Eva & Lars Bojsen 10:00
199 Allan G. & Flemming K. 10:15
233 Henning Gad 10:30
171 Kurt & Claus Søe 10:45

Starttider 7. juni

bådnr Navn
199 Allan G. & Flemming K.
156 Bjarne Lilje
207 Brian Paamann
155 Christian Sigsgaard
163 Eva & Lars Bojsen
164 Freja Rosendahl
197 Gert F.
233 Henning Gad
190 Henrik Juul
191 Jacob Sonne
169 Jens B. Mørch
153 Jette & Bent W.
161 Kim & Oliver
170 Kurt Næsby
195 Laila & Morten
180 Lars B. Jørgensen
225 Lille Mogens Stokholm
168 Lisa, Lone, Lya, Lisbeth, Vibeke, Mikael
223 Lisbeth & Flemming
158 Marianne S.
220 Marianne S. & Claus Søe
151 Martin & Flemming
210 Martin & Morten
189 Martin Rosenkilde
222 Mikael Tosti
205 Mikkel
160 Morten Kjær
152 Philip
159 Silas
162 Tim Hemmingsen
200 Tine & Claus S.
157 Vigga
211 Vigga & Philip

Starttider 31. maj

bådnr Navn Starttid
197 Gert F. 01:45
207 Brian Paamann 02:00
225 Lille Mogens Stokholm 04:00
222 Mikael Tosti 04:45
160 Morten Kjær 05:00
168 Lisa, Lone, Lya, Lisbeth, Vibeke, Mikael 05:15
195 Laila & Morten 06:00
157 Vigga 06:15
153 Jette & Bent W. 07:00
205 Mikkel 07:00
159 Silas 07:00
156 Bjarne Lilje 07:15
151 Martin & Flemming 07:15
161 Kim & Oliver 07:45
169 Jens B. Mørch 07:45
158 Marianne S. 08:15
190 Henrik Juul 08:30
191 Jacob Sonne 08:45
180 Lars B. Jørgensen 09:00
223 Lisbeth & Flemming 09:00
211 Vigga & Philip 09:15
170 Kurt Næsby 09:15
152 Philip 09:15
163 Eva & Lars Bojsen 09:30
199 Allan G. & Flemming K. 09:45
220 Marianne S. & Claus Søe 09:45
210 Martin & Morten 10:00
200 Tine & Claus S. 10:00
162 Tim Hemmingsen 11:00
233 Henning Gad 11:30
155 Christian Sigsgaard 11:45
189 Martin Rosenkilde 11:45

Starttider 24. maj

bådnr Navn Starttid
204 Berit & Lisbeth 00:00
225 Lille Mogens Stokholm 00:00
202 Lisbeth Giessing 00:00
177 Rasmus Hansen 00:00
197 Gert F. 01:45
207 Brian Paamann 02:00
222 Mikael Tosti 04:45
160 Morten Kjær 05:00
168 Lisa, Lone, Lya & Lisbeth 05:15
157 Vigga 06:15
163 Eva & Lars Bojsen 07:00
153 Jette & Bent W. 07:00
205 Mikkel 07:00
159 Silas 07:00
156 Bjarne Lilje 07:15
151 Martin & Flemming 07:15
169 Jens B. Mørch 07:45
220 Marianne S. & Claus Søe 07:45
158 Marianne S. 08:15
190 Henrik Juul 08:30
191 Jacob Sonne 08:30
180 Lars B. Jørgensen 09:00
223 Lisbeth & Flemming 09:00
170 Kurt Næsby 09:15
152 Philip 09:15
210 Martin & Morten 10:00
200 Tine & Claus S. 10:00
233 Henning Gad 11:30
155 Christian Sigsgaard 11:45
189 Martin Rosenkilde 11:45

17. maj

Startnr. Navn Tider
207 Brian Paamann 00:30
168 Lisa, Lone, Lya & Lisbeth 01:30
169 Jens B. Mørch 03:00
190 Henrik Juul 03:45
156 Bjarne Lilje 04:15
160 Morten Kjær 05:00
180 Lars B. Jørgensen 05:00
170 Kurt Næsby 05:30
200 Tine & Claus S. 07:00
163 Eva & Lars Bojsen 07:00
151 Martin & Flemming 07:15
220 Marianne S. & Claus Søe 07:45
233 Henning Gad 08:30